MŰSZAKI PROJEKTMENEDZSER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Energiaipar

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam Szakközépiskola Gimnázium Felsőfokú tanfolyam Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Ügyfelünk a megújuló energiaforrások hasznosításának több évtizedes tapasztalatát kínálja Magyarországon.

Családi vállalkozásként 2002 óta azért dolgoznak, hogy Magyarországon is minél több háztartás és vállalkozás számára biztosítsanak energia-hatékony fűtési, hűtési és áramtermelési megoldást.

Megújuló energiaforrásokat hasznosító megoldásaikat elsősorban német, osztrák és más európai gyártók prémium kategóriájú termékeivel biztosítják.

Csatlakozzon most csapatukhoz az alábbi pozícióban:

Feladatok:
  • A napelemes projektek megvalósításában való aktív részvétel, a munkafolyamatok optimális szervezése, összehangolása, folyamatos nyomonkövetése,
  • Napi szintű együttműködés a Műszaki asszisztenssel, a műszaki előkészítéssel kapcsolatos adminisztratív tevékenységek tekintetében (áramszolgáltatói engedélyeztetés, felmérési időpontok ütemezése, záródokumentációk összeállítása),
  • Szakmai támogatás nyújtása az Értékesítés támogató munkatárs (felmérő) részére,
  • Egyeztetés a kivitelezési csoportvezetővel az ütemezett munkák szakszerű kivitelezéséhez elengedhetetlen információkkal kapcsolatban. Az egyeztetés során felmerülő kivitelezést érintő kérdésekre történő javaslattétel, gyakorlati megvalósításban való aktív részvétel,
  • A kivitelezési munkák folyamatos szervezése, figyelembe véve a rendelkezésre álló erőforrásokat, eszközparkot és készletet,
  • A megrendelések alapján történő készletfoglalások elvégzése, folyamatos készletfigyelés az optimális anyagellátás érdekében, ezzel támogatva a beszerzést, illetve a logisztikai munkatársak munkáját, szükség eseten szakmai támogatást nyújt,
  • Egyeztetés a helyszíni felmérést végző kollégával az árajánlat adáshoz elengedhetetlen műszaki dokumentáció pontosítása.
Elvárások:
  • Min. középfokú technikusi végzettség,
  • Min. 3-5 éves tapasztalat napelemes területen az alábbi területek valamelyikén: kivitelezés, projektvezetés, műszaki felmérés,
  • AutoCAD alapszintű ismerete (műszaki rajzok értelmezéséhez).
Előny, de nem feltétele a pozíció betöltésének:
  • Főiskolai vagy egyetemi műszaki végzettség,
  • Angol nyelv alap szintű ismerete (írásban és szóban is).
Amit megbízónk kínál:
  • Pozícióhoz illeszkedő, bejelentett alapbér,
  • Szakmai képzések és tréningek,
  • Karrierlehetőség vállalaton belül,
  • Bejárás támogatása.
Munkarend: hétfőtől - csütörtökig 7:00-16:00 óráig és pénteken 7:00-13:30 óráig

Munkavégzés helye: Dunakeszi (tömegközlekedéssel és autóval is elérhető)

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem küldje el önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!