PÉNZÜGYI MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Francia Középfok szóban és írásban

Partnerünk Európa piacvezető állatfelszerelés és állateledel áruházlánca, összesen 55 üzlettel az országban. Széles termékkínálatuk, munkatársaik kiemelkedő szaktudása és állatszeretete Magyarországon is a siker záloga, mely egyben biztos munkahelyet, barátságos munkahelyi légkört is nyújt.

Amennyiben szeretne tagja lenni egy sikeres, összetartó csapatnak, akkor van egy kihagyhatatlan állásajánlatunk a számára.

Csatlakozzon csapatukba az alábbi pozícióba:

Fő feladatok:
  • NPO számlák feldolgozása illetve könyvelése,
  • Szállítói számlák kezelése francia szabályok szerint,
  • A fizetési határidők betartásának biztosítása a készpénz-visszatérítések és árengedmények optimális figyelembevétele mellett,
  • Folyamat- és változásmenedzsment támogatása.
Elvárások:
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség,
  • Pénzügyi területen szerzett, minimum 1-2 éves munkatapasztalat,
  • Társalgási szintű francia nyelvtudás (külföldi kollégákkal történő egyeztetéshez),
  • Excel magabiztos használata,
  • Logikus és analitikus gondolkodásmód.
Előnyök:
  • SAP Pénzügyi modul (SAP FI) ismerete,
  • Vásárlástól fizetésig terjedő (end-to-end) vagy a teljes beszerzési (purchase-to-pay) folyamatban szerzett tapasztalat,
  • Kiskereskedelmi szektorban vagy csapatvezetésben szerzett munkatapasztalat.
Amit partnerünk kínál:
  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő bérezés,
  • Dolgozói kedvezmények, vállalati nyugdíjprogram,
  • Speciális egészségnapok, online fitnesz tanfolyamok,
  • Munka-magánélet egyensúlyának megvalósíthatósága,
  • Állatszerető közösség: házőrzőjét szívesen fogadjuk az irodában,
  • Szakmai fejlődési lehetőség (e-learning tanfolyamok és szemináriumok),
  • Egyedülálló vállalati kultúra – partnerünknél nyitottságot, átláthatóságot és megbecsülést fog tapasztalni egy innovatív, dinamikus környezetben – mert szeretik, amit csinálnak.
Munkaidő: Hétfőtől – péntekig: 8:30-17:00.
Heti két nap irodai munkavégzés, három nap home office (Vezetőséggel történő egyeztetés alapján).

Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület (Millenium Gardens).

Amennyiben a lehetőség felkeltette az érdeklődését, küldje el számunkra magyar és angol nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Partnerünk speciális mérési megoldások szállítója, precíziós műszereket és szolgáltatásokat kínál kutatás– fejlesztés, minőségellenőrzés, termelés, logisztika és kiskereskedelem területeken. Keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 10 nap múlva

Megbízónk egy családias légkörű kisvállalat. Fő profilja különféle munkavédelmi eszközök és logisztikai segédanyagok nagykereskedelme, valamint márkaképviselete. Pesterzsébeti irodájuk 3 fős csapatába keresünk most kereskedelemben jártas munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 15 nap múlva
Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

Being Europe’s market-leader pet food and equipment chain, our Partner operates with 55 stores in Hungary. Thanks to their wide range of high-quality products and the professional knowledge of their colleagues contribute to their successful carrier in Hungary, providing their team with solid background and friendly ambiance at the workplace. If you want to be part of an efficient, coherent and helpful team, we have a great job offer for you to check! Let’s join their team in the following position

A hirdetés lejár 2 nap múlva