STRATÉGIAI BESZERZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Zala megye

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Gimnázium Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk egyedi gépgyártásban tevékenykedő, teszter adapter-előállításban piacvezető, intenzíven fejlődő és bővülő magyar cég. Zalaegerszegi telephelyük összetartó, családias csapatába keresünk motivált, lelkes, szakmailag fejlődni vágyó kollégát hosszú távra az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Önálló döntésjoggal rendelkező, közvetlenül az ügyvezető irányítása alatti munkavégzés
  • Alternatív beszállítók felkutatása
  • A felmerülő belső vállalati igények alapján ajánlatkérések elkészítése, ártárgyalások lefolytatása és beszállítói szerződések megkötése
  • Meglévő partnerekkel, beszerzői asszisztenssel és raktárral való kapcsolattartás
  • Eszközbeszerzésben és pályázati folyamatok támogatásában való aktív részvétel
  • Beszerzői lánc fejlesztése
  • Kapcsolódó piacok nyomon követése a folyamatos kínálat és a megvásárolt termékek megfelelő árai tekintetében
  • Készletgazdálkodás, a készletek szintjének nyomon követése és a megrendelések kiadása
  • Együttműködés más társosztályokkal, egyéb adminisztratív feladatok ellátása
Amit Partnerünk elvár Tőled:
  • Szakirányú középfokú végzettség és aktív beszerzői tapasztalat VAGY felsőfokú szakirányú végzettség (műszaki terület előny)
  • Aktív angol nyelvtudás (középfok/ kommunikációképes szint)
  • Feladatokhoz való proaktív hozzáállás
  • Nyitott, dinamikus személyiség
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Üzemviteli rendszerismeret
Amit Partnerünk kínál:
  • Korrekt, pozícióhoz illeszkedő bérezés
  • Egyéb juttatások
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Családias és barátságos munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Stabil vállalati háttér
Munkavégzés helye: Zalaegerszeg

Jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Heves megye

Ügyfelünk a századforduló óta működő európai tulajdonú konszern magyarországi gyártó vállalata. Az 1990 -es években alapították hazánkban a jelenleg közel 1600 fővel működő gyáregységüket Kelet - Magyarországon. A járműipar három szegmensébe gyártanak világklasszis termékeket. A termelés mellett termékfejlesztéssel is foglalkoznak, amely magában foglal a tervezéstől az új típusok piaci bevezetéséig minden tevékenységet. A fenntartható mobilitás kérdésére adnak választ és számos megoldással rendelkeznek, amivel ezt a célt el tudják érni. A cég BŐVÜLŐ logisztikai csapatába keresünk most új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 13 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Pest megye

Szeretnél szerves része lenni egy világelső vállalat dinamikus fejlődésének? Szívesen dolgoznál felelősségteljes pozícióban egy kisebb szakmai csapat vezetőjeként? Szívesen dolgoznál izgalmas projekteken, melyek során változatos technológiai scope biztosított és a gyártás igazi alappillére lehetsz? Amennyiben a fenti kérdésekre igennel feleltél, ez a Te lehetőséged! Partnerünk közel 125 éve az amerikai közlekedési, villamos energia, valamint gyártási és egészségügyi fejlesztések egyik legmeghatározóbb vállalata, e divíziója pedig a repülőgépipar területén világelső. Szakmai csapatuk megerősítése végett keresünk kollégát Szada környékére az alábbi pozícióba:

Gyártás, Termelés | Budapest

Partnerünk egy bioanalitikai és diagnosztikai teszt kitek fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozó nemzetközi cégcsoport magyarországi leányvállalata. Termékeivel mind a külső partnereket, mint a cégcsoport tagjait kiszolgálja. A budapesti központjukba, a gyártási csapat bővítése miatt keresünk nekik új munkatársat az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 27 nap múlva