TERMELÉSTERVEZÉSI CSOPORTVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 7-10 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Szeretnél szerves része lenni egy világelső vállalat dinamikus fejlődésének?

Szívesen dolgoznál felelősségteljes pozícióban egy kisebb szakmai csapat vezetőjeként?

Szívesen dolgoznál izgalmas projekteken, melyek során változatos technológiai scope biztosított és a gyártás igazi alappillére lehetsz?

Amennyiben a fenti kérdésekre igennel feleltél, ez a Te lehetőséged!

Partnerünk közel 125 éve az amerikai közlekedési, villamos energia, valamint gyártási és egészségügyi fejlesztések egyik legmeghatározóbb vállalata, e divíziója pedig a repülőgépipar területén világelső.

Szakmai csapatuk megerősítése végett keresünk kollégát Szada környékére az alábbi pozícióba:

Feladatok, melyben számítanak Rád:

  • 3 fős szakmai csapat vezetése,
  • Biztosítani, hogy a termelés összhangban legyen a termelési tervvel és mérőszámokkal,
  • Vevőszolgálattól/vevőtől érkező igények beillesztése a napi-heti tervekbe,
  • Vevőszolgálattal, beszerzéssel, raktárral való folyamatos kapcsolattartás,
  • Anyaghiányok és készletszintek figyelése, valamint az emberi és gépi erőforrások optimalizálása,
  • Gyártási terv prezentálása a termelési meetingeken,
  • SAP rendszerben való adminisztráció.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (műszaki vagy gazdasági területen),
  • Gyártócégnél szerzett min. 7-8 éves termeléstervezői tapasztalat,
  • Legalább 2 éves tapasztalat termeléstervezési csoportvezetőként,
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban (kollégákkal és ügyfelekkel való napi kommunikációhoz),
  • Magabiztos MS Office használat (kiemelten Excel),
  • Projektszemlélet, komplex látásmód a termeléstervezési folyamatok hatékony működtetésére,
  • Kiváló priorizálási készség a szoros határidők figyelembe vételével,
  • Jó problémamegoldó képesség összetett feladatok kezelésében önállóan és csapatban egyaránt,
  • Jó kapcsolatteremtő képesség és nyitott, csapatjátékos attitűd.
Miért érdemes náluk dolgozni?
  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő bérezést és kiemelkedő juttatási csomagot biztosítanak,
  • Bejárás támogatása (kiemelkedő benzintámogatás),
  • Napi szinten van lehetőség használni az angol nyelvet szóban és írásban egyaránt,
  • Kiváló munkakörülmények, folyamatos szakmai kihívások és hosszútávú karrierlehetőség vár,
  • Komplex gondolkodásmódot, kreativitást igénylő összetett munkakörben dolgozhatsz,
  • A vezetőség nagyfokú önállóságot biztosít a gyártásban dolgozó kollégák számára, nyitottak mások véleményére és ötleteire,
  • Speciális technológiákkal, nem a megszokott gyártási sztenderdek alapján dolgoznak, itt garantáltan nincs két egyforma nap!

Munkavégzés helye: Budapesttől kb. 30 km-re, Szada környéke. A bejárás egyénileg megoldandó, a helyszín autóval könnyedén megközelíthető és a helyszínen ingyenes parkolás biztosított.

Munkaidő: Hétfőtől péntekig 8:00-16:00. Túlóra nem jellemző.

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra angol és magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Budapest

Partnerünk egy bioanalitikai és diagnosztikai teszt kitek fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozó nemzetközi cégcsoport magyarországi leányvállalata. Termékeivel mind a külső partnereket, mint a cégcsoport tagjait kiszolgálja. A budapesti központjukba, a gyártási csapat bővítése miatt keresünk nekik új munkatársat az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 26 nap múlva