KÖZMŰ - ÉS MÉLYÉPÍTÉSI PROJEKTVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest Országos

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Pozíciószint: Specialista

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szeretne egy stabilan növekvő építőipari vállalatnál dolgozni?
Szívesen dolgozna változatos projekteken modern, zöldövezeti környezetben?
Támogató közösségben, inspiráló légkörben képzeli el jövőjét, ahol a munkatársakat igazán megbecsülik?

Akkor ez a lehetőség Önnek szól!

Ügyfelünk 15 éves múlttal rendelkező 100%-ban magyar tulajdonú építőipari vállalat, akik gyártó-, és logisztikai csarnokok tervezésével és generálkivitelezésével foglalkoznak.

A cégnél most új, izgalmas projektek nyílnak szerte az országban, így folyamatosan bővülő csapatukba keresünk most új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Kapcsolattartás a beruházó, tervező, kivitelező és műszaki ellenőr között,
  • Részvétel a heti kooperációkon,
  • Koncepció tervezés, a tervező által leszállított tervek felülvizsgálata, műszaki észrevételek kidolgozása,
  • Hatósági eljárásokban való részvétel,
  • Kivitelezői tenderek összeállítása,
  • Költségvetés és ütemterv készítése, betartása,
  • Alvállalkozói, beszállítói ajánlatok elemzése, összehasonlítása,
  • Futó kivitelezési projektek műszaki ellenőrzése,
  • Költséghatékonyság számítások, projektértékelés, utókalkuláció,
  • Átadás-átvételi és birtokba adási eljárásban való részvétel.
Elvárások:
  • Főiskolai vagy egyetemi szakirányú végzettség (építőmérnök vagy építészmérnök),
  • 5+ éves tapasztalat közműves területen projektvezetésben vagy tervezésben,
  • FMV jogosultság.
Előnyök:
  • Telken belüli létesítmények kivitelezésében szerzett tapasztalat.
Amit megbízónk kínál:
  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil vállalati háttérrel rendelkező cégnél,
  • Versenyképes alapbér,
  • Céges autó és telefon,
  • Országosan elérhető projekthelyszínek,
  • Jó hangulatú, fiatalos légkör modern munkakörnyezetben.
Projekthelyszínek: A cégnek országosan vannak projektjei, de főként Budapest környékén, Miskolc környékén és Veszprém környékén összpontosulnak.

Munkarend: Hétfőtől péntekig 7:00-17:00 - rugalmas munkarend a projekt állásának függvényében (általában 50% iroda és 50% projekthelyszín).

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Baranya megye

Partnerünk vezető szerepet tölt be a vízépítés, a vízgazdálkodás, illetve a környezetvédelem területein. Vízépítési projektekkel foglalkozó műszaki csapatukba keresünk most szakembert.

A hirdetés lejár 6 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Győr-Moson-Sopron megye

Partnerünk egy Győr-Moson-Sopron megyei vállalat. Tevékenységük széles területet ölel fel: nagytömegű földmunkavégzéseket és a hozzájuk kapcsolódó fuvarozási és építőipari feladatokat látják el. Fuvarozási tevékenységük külföldre is kiterjed. Amennyiben szívesen dolgoznál egy olyan pozícióban, melyben kamatoztathatnád építésvezetői tapasztalatod és önálló, proaktív személyiséged, JELENTKEZZ!

A hirdetés lejár 12 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Budapest

Szeretne olyan cégnél dolgozni, ahol igazán minőségi szakmai munka folyik? Közép-Kelet-Európa vezető ingatlanberuházó-és fejlesztő társasága kollégát keres exkluzív irodaház kivitelezési projektjeihez, BŐVÍTÉS miatt. Amennyiben stabil, piac által elismert cégnél szeretne dolgozni, ahol változatos projektek és szakmai kihívások várják, pályázza meg ezt a pozíciót! Amit megbízónkról tudni lehet: A kilencvenes évek elején alakult, jelenleg hat országban működik. A cég tőzsdén jegyzett, piacvezető a maga szakterületén és Budapesten van a magyarországi központ. Közel 30 magasan képzett munkatárs dolgozik nagyon igényes irodai környezetben. Jelenleg új munkatársukat keresik az alábbi pozícióba: