PROJEKTMANAGER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Tárgyalási szint

Partnerünk Európa piacvezető állatfelszerelés és állateledel áruházlánca, összesen 55 üzlettel Magyarországon. A minőségi termékek széles választéka, valamint a kollégák gondos szakértelme együttesen hozzájárul a cég kiemelkedő sikerességéhez, egyben biztosítva ezzel egy stabil és professzionális munkakörnyezetet a csapat számára.

Amennyiben szeretne csatlakozni egy nemzetközi csapathoz, ahol lehetősége lesz európai szintű projekteken dolgozni, akkor van egy kihagyhatatlan állásajánlatunk az Ön számára.

Csatlakozzon csapatukba az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • A bevezetésre váró projektek és ötletek zökkenőmentes és magas színvonalú megvalósításának biztosítása az üzletekben (pl. új kasszarendszer, képzési programok, üzletátalakítás),
  • A projektek előrehaladásának biztosítása, az erőforrás-felhasználás és budget keret folyamatos nyomon követése, adminisztrálása,
  • Projektek sikeres megvalósítása érdekében különböző szakmai és döntéshozó fórumok szervezése és támogatása,
  • Felmerülő kockázatok azonosítása, kockázatcsökkentő javaslatok kidolgozása,
  • A projektben résztvevő társosztályokkal hatékony együttműködés kialakítása,
  • A vállalati projekt módszertanok és eszközök továbbfejlesztésében, illetve a projekt kultúra terjesztésében (change agent) való részvétel.
Elvárások:
  • Főiskolai vagy egyetemi gazdasági vagy informatikai végzettség,
  • Min. 3-5 éves tapasztalat projekt menedzsmentben nemzetközi vállalatnál,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (külföldi kollégákkal napi kapcsolattartás – szóban és írásban egyaránt).
Előnyök:
  • Retail területen projektmanagerként szerzett tapasztalat,
  • Német nyelv tárgyalási szintű ismerete.

Amit megbízónk kínál:

  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő bérezés,
  • Dolgozói kedvezmények, vállalati nyugdíjprogram,
  • Munka-magánélet egyensúlyának megvalósíthatósága,
  • Állatszerető közösség: házőrzőjét szívesen fogadjuk az irodában,
  • Speciális egészségnapok, online fitnesz tanfolyamok,
  • Szakmai fejlődési lehetőség (e-learning tanfolyamok és szemináriumok Partner Akadémiáktól),
  • Egyedülálló vállalati kultúra – partnerünknél nyitottságot, átláthatóságot és megbecsülést fog tapasztalni egy innovatív, dinamikus környezetben – mert szeretik, amit csinálnak.
Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület (Millenium Gardens),

Munkaidő: Hétfőtől – péntekig napi 8 óra rugalmasan (heti 2 nap iroda, 3 nap home office),

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar és angol nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Budapest

Do you want to build products based on technologies that meet with the daily trends? Do you wish to participate in building your architecture? Do you want to participate in the developments of scalable systems that serve a large amount of people? Are you an experimental character and you think Cloud-based solutions are knocking on our doors? If you think that with your ideas and solutions you can increase the number of satisfied users, you are looking for them! Our Partner established after a long and successful collaboration between a German and a Hungarian company. Our Partner has international background as they are subsidiary of a worldwide active logistics company that has network in 173 countries. With their customer portal, they offer their clients digital access to the data and processes of their logistics services and support them during the entire process from the registration to offers and orders, shipment tracking and finally the invoice and statistics. By continuously expanding and improving their portal with a focus on a first-class user experience, they are investing in a long-term and trusting partnership with their customers. We are looking for the colleagues of the Budapest development team: SENIOR BACKEND ENGINEER (JAVA/KOTLIN)

A hirdetés lejár 13 nap múlva

Being Europe’s market-leader pet food and equipment chain, our Partner operates with 55 stores in Hungary. Thanks to their wide range of high-quality products and the professional knowledge of their colleagues contribute to their successful carrier in Hungary, providing their team with solid background and friendly ambiance at the workplace. If you want to be part of an efficient, coherent and helpful team, we have a great job offer for you to check! Let’s join their team in the following position

A hirdetés lejár 7 nap múlva
Informatika, Telekommunikáció | Külföld / Európa

Being Europe’s market-leader pet food and equipment chain, our Partner operates with 55 stores in Hungary. Thanks to their wide range of high-quality products and the professional knowledge of their colleagues contribute to their successful carrier in Hungary, providing their team with solid background and friendly ambiance at the workplace. If you want to be part of an efficient, coherent and helpful team, we have a great job offer for you to check! Let’s join their team in the following position:

A hirdetés lejár 2 nap múlva