GÉPÉSZ TERVEZŐMÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Finn partnerünk a világ egyik vezető darugyártója. A  cég több mint 16 000 alkalmazottat foglalkoztat 50 országban, és három üzleti területre tagolódik; a szolgáltatás, az ipari berendezések és a kikötői megoldások.

A magyar leányvállalat 20 éve alakult, és már évek óta piacvezető a daruzás terén, ahol teljeskörű szolgáltatást nyújt.

Csatlakozzon bővülő csapatukba az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Emelőberendezések, darupályák, tartószerkezetek gépészeti és acélszerkezeti tervezése (hatályos jogszabályoknak, szabványoknak megfelelve),
  • Tanácsadás a berendezések mechanikus alkatrészeivel és működésével kapcsolatban,
  • Szükség esetén részvétel a helyszíni felmérésekben,
  • Közreműködés, árajánlatok, költségvetések összeállításában,
  • Környezetbarát és energiatakarékos megoldások beépítése,
  • Együttműködés társosztályokkal projektekkel kapcsolatos, illetve termékekkel kapcsolatos minőségi és mennyiségi kérdésekben,
  • Reklamációk rendezésének támogatása,
  • Kapcsolattartás megrendelőkkel, alvállalkozókkal, gyártókkal, beszállítókkal.

Megbízónk elvárásai:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség gépészmérnökként,
  • Minimum 3-5 év gépészeti tervezésben szerzett tapasztalat (elsősorban emelőgépek, acélszerkezet, daruk, szállítópályák területén)
  • 2D és 3D-s tervezőszoftverek ismerete,
  • Stabil, társalgási szintű angol nyelvtudás (külföldi kollégákkal történő szakmai egyeztetésekhez),
  • MS Office magabiztos használata,
  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyök

  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat,
  • AutoCAD, Vertex, Axis ismerete,
  • Erős projektszemlélet,
  • Hasonló iparágban szerzett tapasztalat,
  • Acélszerkezetek vagy anyagmozgató gépek terén szerzett mérnöki tapasztalat/képesítés.

Megbízónk ajánlata:

  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő bérezés,
  • Cafetéria,
  • Laptop és telefon,
  • Környezetbarát és energiatakarékos megoldások,
  • Szakmai fejlődési lehetőség, tréningek,
  • Hosszú távú karrier lehetőség,
  • Jó hangulatú, dinamikus, közvetlen csapat,
  • Multinacionális környezetbe ágyazott családias légkör.

MunkaidőHétfőtől csütörtökig 8:00-17:00, Pénteken 8:00-14:00. Heti 3-4 nap iroda, 1-2 nap home office lehetőség (vezetőséggel előre egyeztetés alapján).

Munkavégzés helyeBudapest, 15. kerület (277 busz vonalán)

Amennyiben pozíciónk felkeltette érdeklődését, kérem küldje el számunkra angol és magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Fejér megye

Megbízónk fő profilja csúcsminőségű, egyedi gépek-, szerszámok és berendezések gyártása az autóipar számára és ezen gyártott eszközök széles körű szervizelése külföldön és belföldön. Móri székhelyű telephelyükre keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 13 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Pest megye

Budapesti központú, Magyarországon piacvezető alumínium nyílászáró gyártó partnerünk budapesti szakértői gárdája bővül, így most új csapattársukat keresik:

A hirdetés lejár 23 nap múlva