SZOFTVERFEJLESZTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk a legmodernebb elemzési és tervezési követelményeknek megfelelő, könnyen használható, átfogó és rugalmas szoftver fejlesztésével foglalkozik az építőmérnökök számára.

Az AxisVM egy gyors, hatékony és átlátható tervezési felületet biztosít a felhasználói számára világszerte.

Csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Leendő feladataid:
  • Az AxisVM szoftverrendszer fejlesztése és az elkészített megírt funkciók tesztelése
  • Magas minőségű kódok írása
  • A tesztelések során felmerült hibák okának feltárása, illetve kijavítása
  • Az elvégzett munkák fejlesztési, illetve műszaki dokumentációjának elkészítése
  • Határidők betartása
Megbízónk elvárásai:
  • Minimum középfokú végzettség
  • 3 éves szakmai gyakorlat Delphi, vagy C++, vagy C# nyelven
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
Amit Megbízónk nyújtani tud:
  • Év végi prémium és éves SZÉP kártya juttatás
  • Céges laptop vagy asztali gép és mobiltelefon biztosítása igény szerint
  • Kamatmentes vállalati kölcsön
  • Utazási támogatás (bérletek 100%-os támogatása)
  • Home Office lehetőség (jelenleg teljes Home Office munkavégzés, de a későbbiekben is lesz rá alkalom heti 2 napban)
  • Rugalmas munkaidőbeosztás
  • Modern irodai környezet
  • Ingyenes parkoló biztosítása az iroda alatti mélygarázsban
  • Családias környezet, csapatépítős összejövetelekkel
Munkavégzésről további részletek:

  • Munkavégzés helye: Budapest 7. kerület, a Blaha Lujza téren, villamossal és metróval is könnyen megközelíthető.
  • Munkaidő: Napi 8 óra munkavégzés rugalmas időbeosztással, a törzsidő: 10.30-16.00 óra között.

Kattints és küldd el nekünk az önéletrajzodat!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Budapest

Webfejlesztéssel és üzemeltetéssel foglalkozó számítástechnikai Megbízónk bővülő csapatába új, lelkes és kreatív munkatársat keresünk webdesign tervezési területre, Budapest belvárosába az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 13 nap múlva