TERÜLETI KÉPVISELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Országos

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Vállalkozó / Alvállalkozó

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint vagy Olasz Kommunikációs/Társalgási szint

 Szívesen megismerkednél közelebbről az utánozhatatlan olasz desszertek ízvilágával?
Szívesen vennél részt külföldi képzéseken, ahol a szakma elitjétől tanulhatsz?
Mobilis vagy és nagy autóvezetési rutinnal rendelkezel?
Akkor ezt a lehetőséget neked találták ki!

Partnerünk profilja kiváló minőségű, eredeti észak-olaszországi fagylalt- és cukrásztermékek gyártása és forgalmazása. Az olasz anyacég immár 18 éve van a piacon, hazánkban pedig 3 éve vannak jelen.

Partnerbázisuk bővítése és szakmai csapatuk megerősítése végett keresnek hozzájuk új kollégákat. 2 főt keresünk, egyikük a dél-magyarországi régióért, másikuk pedig az északnyugat-magyarországi régióért lesz felelős.

Jelentkezéséket országosan fogadunk az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • Új partnerek szerzése és a meglévők látogatása (céges autóval),
  • A cég által forgalmazott cukrászati alapanyagok (pl. fagylaltporok, gyümölcspaszta) értékesítése,
  • Partnerek részére szakmai tanácsadás,
  • Rendelések felvétele és a központ felé továbbítása.

Elvárások:

  • Min. középfokú végzettség,
  • Min. 1 év tapasztalat területi képviselőként/értékesítőként - HORECA szektorban
  • Számlaképesség (egyéni vállalkozás, kft., bt.),
  • Angol VAGY olasz társalgási szintű nyelvtudás (külföldi képzésekhez, kollégákkal való kapcsolattartáshoz)
  • B kategóriás vezetői engedély, nagyobb vezetési tapasztalat,
  • Mobilitás, utazási hajlandóság (évente kb 30.000 km),
  • MS Office programok ismerete,
  • Prezentációs képesség, ügyfél-központúság, empátia és önmotiváció.

Előny:

  • Cukrászathoz vagy fagylaltkészítéshez kapcsolódó végzettség.

Juttatások:

  • Kiemelkedő bérezés + értékesítés utáni jutalék,
  • Éves bónusz és prémium juttatások,
  • Céges autó, mely magánhasználatra is biztosított,
  • Olaszországi szakmai oktatásokon, nyelvkurzusokon, kiállításokon való részvétel,
  • Rugalmas, kötetlen munkaidő a saját teljesítményedtől függően.
Munkaidő: Hétfőtől péntekig, értékesítési terv teljesítésétől függően kötetlen munkaidő.

Munkavégzés helye:

  • Dél- Magyarországon: Pécs-Szeged-Kecskemét;
  • Észak-Nyugat-Magyarországon: Győr-Veszprém-Észak-Balaton-Székesfehérvár.

Amennyiben pozíciónk felkeltette érdeklődésed, kérlek küldd el számunkra önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

A Beck and Partners Kft. több, mint 15 éve a magyar munkaerő-közvetítői piac szereplője. Most új munkatárssal szeretnénk bővíteni értékesítő csapatunkat. A feladat komplex, leendő partnerlehetőségek felkeresésétől kezdve, tárgyalások lebonyolításán át, egészen a fejvadász szakma megismeréséig terjed. Könnyen meg kell tudni találni a közös hangot mindenkivel és nagy a pörgés, a piac – főleg most- folyton változik. Pont emiatt rugalmas gondolkodásmódra és gyors helyzetfelismerésre van szükség. Ha rendelkezel felsőfokú végzettséggel, angolul minimum középfokon beszélsz és van affinitásod a terület iránt, lehetőségünk neked szól!

A hirdetés lejár 13 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Fejér megye

Partnerünk Európa egyik vezető vállalata ipari karbantartáshoz, javításhoz és felújításhoz szükséges termékek és szolgáltatások terén. Mechanikus erőátviteli, pneumatikai, hidraulikai rendszerek, csapágyak, szerszámok, egészség- és biztonságvédelmi felszerelések gyártásával és forgalmazásával foglalkozik. A vállalat lassan 10 éve tevékenykedik Magyarországon országszerte. Bővülő csapatába keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

Ügyfelünk egy magyar gyártó cég, mely a kutatásra és a fejlesztésre helyezi a hangsúlyt a sterilizálás és a fertőzésveszélyes hulladékkezelési rendszerek terén. Jelen vannak nemzetközi piacon is, világszerte több, mint 80 országban nyújtanak megoldást egészségügyi, gyógyszeripari és mezőgazdasági partnereik számára. Bővítés miatt keresik most új kollégájukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 31 nap múlva