BELSŐÉPÍTÉSZ TERVEZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban vagy Német Középfok szóban és írásban

Ügyfelünk üzletek, éttermek és irodák belsőépítészeti tervezésével és teljeskörű kivitelezésével foglalkozó vállalat. Céljuk a megrendelői igényekhez való maximális alkalmazkodás és mindenre kiterjedő professzionális szolgáltatás nyújtása.

Most növekvő csapatukba keresünk lelkes és elkötelezett szakembert az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Üzletek, kávézók, éttermek és lakások megtervezése (koncepciótervtől a kiviteli tervekig)
  • Kapcsolattartás megrendelőkkel, tervezőkkel, beszállítókkal
  • Egyedi bútortervezés
  • Építésvezetők munkájának támogatása, velük való folyamatos együttműködés
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Építész/ belsőépítész végzettség
  • Legalább 1-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • ArchiCAD program ismerete
  • Photoshop program felhasználói szintű ismerete
  • Precíz munkavégzés önállóan és csapatban egyaránt
  • Angol vagy német nyelvismeret (középfok/kommunikációképes szint)
  • Kreatív személyiség
  • Feladatokhoz való proaktív hozzáállás
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • További CAD-programok ismerete (AutoCAD, Artlantis vagy egyéb látványtervező programok)
Amit Partnerünk kínál:
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Fiatalos csapat
  • Frekventált helyen található iroda
  • Céges mobiltelefon
  • Családias, barátságos munkahelyi környezet
  • Izgalmas projektekben való részvétel
Munkavégzés helye: 1013 Budapest, Attila út 41.

Jelentkezz fényképes önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Budapest

Szereti az innovatív és egyedi megoldásokat? Végre szeretne Ön lenni egy termék úttörője Magyarországon? Szeretne egy teljes üzletágat felépíteni és később vezetőként bizonyítani? Akkor ne keressen tovább, mert ebben a lehetőségben mindez megvan! Ügyfelünk egy osztrák multinacionális építőipari vállalat. Legnagyobb betonelemgyártó vállalatként, mára Magyarországon 3 gyáregységgel rendelkezik és számos mély,- magas,-szerkezet,- hálózat,- és útépítési referenciával. Jelenleg egy új és innovatív termékük piaci bevezetésére keresnek talpraesett kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 13 nap múlva