LINUX RENDSZERGAZDA

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok írásban

Partnerünk egy több, mint 10 éve működő informatikai szolgáltató vállalat.

Fő profiljuk a nagy látogatottságú weboldalak fejlesztése és üzemeltetése.

Egy dinamikus csapatba keresünk most szakembereket az alábbi pozíció betöltésére:

JUNIOR ÉS MEDIOR/SENIOR SZAKEMBEREK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Hardver-és szoftvercserék elvégzése
  • Frissítések telepítése
  • Linux alapú szerverek, valamint az ezen futó alkalmazások telepítése és üzemeltetése
  • Szolgáltatás kiesés minimalizálása
  • Hibaelhárítás

Te vagy a megfelelő jelölt a pozícióra, ha:

  • Jól ismered a Linux és a Windows operációs rendszereket
  • Van tapasztalatod valamilyen virtualizált környezettel: VMware, Openstack, KVM
  • Van weboldal üzemeltetési ismereted/tapasztalatod
  • Rendelkezel felügyeleti rendszerek alapismereteivel (pl.: Nagios/Prometheus)
  • Rendelkezel GIT és hálózati ismeretekkel
  • Megérted az angol nyelvű szakmai dokumentációkat
  • Medior/Senior szinten elvárás még: Docker ismeretek és legalább egy script nyelv használata (Python/Bash)
Előnyt jelent:

Junior szinten:
  • Script nyelv használata (Python / Bash)
  • Node.js, Mongodb, Nginx, PHP, MySQL üzemeltetési ismeretek
  • Docker ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Medior/Senior szinten:

  • Clusterelt alkalmazásüzemeltetési tapasztalat
  • Magas rendelkezésre állású rendszerekkel kapcsolatos tapasztalat
  • Konfiguráció menedzsment (pl.: Salt / Ansible / Chef / Puppet) ismerete
  • CI/CD gyakorlat
  • Kubernetes ismeretek
  • Varnish HTTP Cache tapasztalat

Mit kapsz a munkádért cserébe?

  • Versenyképes fizetés
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Lehetőség komplex ötleteid megvalósítására
  • Kiváló légkör egy dinamikus csapatban
  • Modern irodai környezet, korszerű munkaállomások
  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat, hosszú távú munkalehetőség
  • Sportolási tevékenység támogatása
  • Saját használatú laptop és telefon
  • Privát egészségbiztosítási csomag

Munkavégzés helye: Budapest VI.kerület

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül:

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Pest megye

Megbízónk az olaszországi anyavállalata 1964 óta vezető szerepet tölt be a háztartásokban használatos gázüzemű fűtőkészülékek tervezésében és gyártásában. 2004-ben létrehozta magyarországi leányvállalatát, amely mára már a magyar kazán piac élvonalába tartozik. Népszerűségét a forgalmazott termékek magas minősége és élettartama mellett, az ügyfeleinek és a lakosságnak biztosított magas színvonalú szakmai szolgáltatásai biztosítják. Szigetszentmiklósi telephelyünkre keressük új kollégájukat az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 22 nap múlva
Informatika, Telekommunikáció | Budapest

Partnerünk 30 éve a villamosipari piacon az ország legszínvonalasabb szaküzleteivel működő, magyar tulajdonú vállalkozás. A vállalat kiemelt hangsúlyt fektet a minőségre valamint a vevői elégedettségre, mely nagyban hozzájárult dinamikus növekedésükhöz. Szakmai csapatukba keresnek új munkatársat akár azonnali kezdéssel az alábbi pozícióra:

A hirdetés lejár 21 nap múlva