SZOFTVERFEJLESZTŐ(PYTHON)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok szóban és írásban

Partnerünk a beléptető rendszerek meghatározó piaci szereplője.
Átfogó szolgáltatást nyújtanak a legegyszerűbb beléptető eszközöktől az összetett biztonsági vagy vállalati beléptető- és munkaidő-nyilvántartó rendszerekig.

Több évtizede beléptető rendszerek fejlesztésével (szoftver és hardver) foglalkoznak.
Dinamikus, mégis emberközeli légkörben dolgoznak, csapatunkat összekovácsolják közös értékeink: az integritás, a kreativitás, a kitartás és a csapatszellem.

Csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba

SZOFTVERFEJLESZTŐ (PYTHON)
Miért jó náluk dolgozni:
  • A tulajdonosok jelen vannak a cég életében.
  • A vezetők ajtaja minden kérdés esetében nyitva áll.
  • Többen 10+ éve dolgoznak a cégnél.
  • Hosszú távban gondolkodnak a munkatársaikban, és nem projekt szinten.
  • Új, modern irodai környezet.
Mivel foglalkozol majd:
  • Beléptető rendszerek szoftvereinek fejlesztése.
  • Magas minőségű kódok írása.
  • Az elkészített programok fejlesztői tesztelése.
  • A tesztelések során felmerült hibák okának feltárása, illetve kijavítása.
  • Az elvégzett munkák fejlesztési, illetve műszaki dokumentációjának elkészítése.
  • Határidők betartása.
Mit várnak Tőled:
  • Python 2.7/ 3 programozási szakmai tapasztalat.
  • Minimum 1 éves tapasztalat szoftverfejlesztői területen.
  • Objektumorientált programozás szemlélet.
  • SQL nyelv ismerete.
  • Angol nyelvű dokumentációk megértése.
  • Sikeres, határidőre elkészült projektekben szerzett tapasztalat.
Előnyt jelent:
  • Django framework tapasztalat.
  • Flask framework ismerete.
  • Linux operációs rendszer ismerete.
  • MySQL/MariaDB, PostgreSQL, esetleg Oracle magas szintű ismerete.
  • Fejlesztést támogató eszközök ismerete (pl. pyCharm, Eclipse, SVN, Git, GitLab, Redmine)
Amit biztosítanak munkádért cserébe:
  • Kihívásokkal teli munkakör.
  • Beverages ingyenesen az irodában.
  • Támogató, barátságos cégkultúra, jó hangulatú csapat.
  • A teljesítmény elismerése.
  • Több évtizedes, stabil hátterű, folyamatosan fejlődő hazai vállalkozás biztos háttere.
  • Profi környezet, hosszú távú kapcsolat.

Munkavégzés helye: Budapest, XVI. kerület

Kattints és jelentkezz az alábbi "JELENTKEZÉS" gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Budapest

Megbízónk Európa vezető mobil adatgyűjtés szolgáltatója. A Norvégiában, mintegy 30 éve alapított cég mára 10 országban van jelen szakértő csapattal. 2025-re a világ vezető IoT vállalatává tervez válni. Két fő terméke van: egy műholdas nyomkövető, járműkövető és flottakövető rendszerek fejlesztésére, telepítésére, üzemeltetésére és járművédelemre specializált alkalmazás és egy, a műszaki szolgáltatócégek működését könnyítő alkalmazás. Megbízónk FOLYAMATOSAN bővíti Magyarországon R & D csapatát, ezért keresünk számára munkatársat az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 19 nap múlva

Partnerünk komplex mérnöki szolgáltatásokat nyújtó skandináv vállalat, fejlesztéseik az utóbbi években folyamatosak, ezért a mérnöki csapat C tapasztalattal rendelkező fejlesztő kollégát keres. Fő tevékenységük a szoftverfejlesztés, az információtervezés és az információmenedzsment.

A hirdetés lejár 9 nap múlva

Partnerünk több évtizede elismert résztvevője a hazai informatikai világnak. Átfogó, innovatív megoldásaival kiváló minőségű, a kor követelményeinek maximálisan eleget tevő szoftvereket biztosít felhasználói számára. Emellett olyan egyedi informatikai megoldásokat kínál, amelyek növelik ügyfeleik hatékonyságát és elégedettségét. Bővítés miatt új kollégát keresünk lendületes webes fejlesztőcsapatukba az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 7 nap múlva