FRONTEND FEJLESZTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok szóban és írásban

Megbízónk több, mint két évtizede van jelen a piacon, komplex profiljukat érintve az IT infrastruktúrához kötődő teljes szolgáltatási palettát kínálják partnereik számára, legyen az eszközszállítás, oktatás, tanácsadás, tervezés, fejlesztés, implementáció és üzemeltetés.

Bővülő csapatukba keressük most az új kollégát

pozícióba gyakori Home Office lehetőséggel.
Feladataid lesznek:
  • Meglévő alkalmazások támogatása, továbbfejlesztése
  • Új rendszerek fejlesztése hazai és nemzetközi projekteknél is
Elvárások:
  • Legalább 2-3 év tapasztalat HTML, CSS, JavaScript, TypeScript, Angular használatában
  • Komponens-orientált szemléletmód
  • Reszponzív felületek kialakítása, Bootstrap ismerete
  • UI/UX tapasztalatok
  • Angol nyelvtudás olvasás, megértés szintű ismerete
Amit ügyfelünk kínál:
  • Piacképes bérezés (alapfizetés + cafeteria + egészségbiztosítási szolgáltatás)
  • Laptop, telefon
  • Alkalmazotti vagy vállalkozói jogviszony
  • Stabil pénzügyi háttér
Munkavégzés helye:
  • Budapest 11. kerületi központ
  • Otthoni munkavégzés lehetősége (alkalmanként irodai jelenléttel)
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Baranya megye

Ügyfelünk holland tulajdonú vállalat, akik 26 éve alakultak és mentális- , valamint különböző függőségi problémákkal küzdők ellátására specializálódott intézmények számára készítenek teljes körű software csomagot. A PÉCSI irodát 2008-ban hozták létre ahol a saját fejlesztésű szoftverükbe, az új megoldások implementálása, valamint modernizációja történik. Jelenleg bővítés miatt keresünk hozzájuk MEDIOR FRONTEND FEJLESZTŐ (REACT) munkatársat. Fő feladata a szoftver modernizációja, valamint a junior kollégák mentorálása lesz.

A hirdetés lejár 41 nap múlva

Partnerünk a Nearshore egyik úttörője, IT szolgáltatásaikkal magas színvonalon szolgálják ki partnereiket. A cégnek Budapesten és Pécsen van kirendeltsége, mindkét helyre szívesen várják leendő kollégájukat az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 3 nap múlva