ELEKTRONIKAI HARDVERFEJLESZTŐ MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk egy multinacionális vállalat, aki az autóipari komfort termékek nemzetközi piacán piacvezetőnek számít.
Ha legalább két éves hardverfejlesztői tapasztalatod van, jelentkezz az alábbi pozícióba:

Leendő feladataid:
  • Vevői specifikációk feldolgozása, követelmények analízise
  • Hardverarchitektúra megtervezése
  • Áramköri terv és PCB layout elkészítése (analóg és digitális áramköri elemekkel)
  • Hardver számítások (worst-case analízis) és áramköri szimuláció elvégzése
  • Design review-k támogatása, műszaki egyeztetés a megrendelőkkel
  • Rendszer és rendszerelemek működési módjának meghatározása, vezérlési algoritmus megtervezése
  • Prototípusgyártás és sorozatgyártásba vitel támogatása
  • Teszttervek készítése (DVP&R), valamint a tesztelés felügyelete
Pozíció betöltéséhez szükséges lesz:
  • Felsőfokú villamosmérnök végzettség (BSc vagy MSc)
  • Áramköri tervező szoftverek ismerete (pl. Altium Designer), valamint korábbi tapasztalat kapcsolási rajz és layout tervezésben
  • Legalább 2 év hardverfejlesztői tapasztalat nagyszériás elektronikai termékhez kapcsolódóan (autóipari tapasztalat előnyt jelent)
  • Autóipari szabványok és E/E rendszerekhez kapcsolódó követelmények ismerete
  • Korábban szerzett gyakorlat az FMEA és az FTA módszerekben, vagy egyéb hibaanalízis eszköz használatában
  • Angol nyelvismeret (Középfok/kommunikációképes szint)
Amit Megbízónk nyújtani tud:
  • Kötetlen munkarend, jelenleg hibrid munkavégzés (50-70% home office)
  • Albérlet vagy utazási támogatás
  • Tréningek, szakmai képzések
  • Éves bónusz és cafetéria juttatások
  • Rendszeres egészségügyi szűrések, sportolási támogatás
  • Vállalati rendezvények
Munkavégzés helye: Pilisszentiván (Pest megye)

Légy tagja egy multinacionális csapatnak, ahol fontos az egyén, a fejlődés és a csapatmunka.

Kattints és küldd el nekünk az önéletrajzodat!