PROJEKTMÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Ügyfelünk, ERŐSÁRAMÚ villamos kapcsolóberendezések gyártásával foglalkozó európai multinacionális vállalat, idén negyedik alkalommal került fel a Fortune top vállalatokat összegyűjtő listájára.

Az energiahatékonyságban 1. helyen, Erőműben és vezérlés-biztonságban 1. helyen, kritikus áramellátásban és megbízható hűtésben 1. helyen állnak.

Kunszentmiklósi gyárában középfeszültségű berendezések és készülékek előállításával foglalkoznak.

Műszaki csapatukat szeretnék bővíteni egy új kollégával az alábbi munkakörben:

Feladatok:
  • Projektek teljes körű műszaki támogatása,
  • Lefutási tervek készítése,
  • Költségtervezés és felügyelet,
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás, esetleges reklamációk kezelése,
  • Folyamatok folyamatos fejlesztése,
  • Változás menedzsment a projektek során.
Elvárások:
  • Egyetemi vagy főiskolai műszaki VAGY gazdasági végzettség,
  • Legalább 2-3 éves tapasztalat projektek szervezésében IT vagy GYÁRTÓI környezetben,
  • Középszintű angol nyelvtudás a napi munkavégzéshez.
Előnyök:
  • Közép / vagy nagyfeszültségű berendezések telepítésében szerzett gyakorlat.
Amit megbízónk kínál:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Cafetéria,
  • Éves bónusz,
  • Laptop, mobiltelefon,
  • Nemzetközi karrierlehetőség,
  • Folyamatos szakmai képzések,
  • Egészségbiztosítási csomag.
Munkavégzés helye: Kunszentmiklós

Munkaidő: hétfőtől - péntekig, rugalmas munkaidőben

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, küldje el angol és magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Jász-Nagykun-Szolnok megye

Partnerünk fő profilja a kukoricafeldolgozás, vezető szerepet töltenek be a takarmány és élelmiszeripari alapanyagok előállításában. A legmodernebb technológiákkal felszerelt gyárukba keresünk most az alábbi pozíció betöltésére szakembert:

A hirdetés lejár 21 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Heves megye

Partnerünk, egy gyöngyösi gyártó vállalat az elmúlt 30 évben nyújtott teljesítményével elérte azt, hogy azon kevés piaci szereplők közé tartozik, akik vezető szerepet töltenek be a speciális, nanokristályos mágnesmagok globális piacán. A több, mint 350 főt foglalkoztató cég termékei induktív alkatrészként észrevétlenül épülnek be az élet számos területére: ott vannak az ipari és a háztartási szektorok élet- és tűzvédelemében, az energetikában, a közlekedésben. A termékfejlesztés mindig is sarkalatos pont volt a cég életében, ezért R&D részlegükre jelenleg is várják új csapattársaikat az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 10 nap múlva
Gyártás, Termelés | Heves megye

Partnerünk az elmúlt 30 évben nyújtott teljesítményével elérte azt, hogy azon kevés piaci szereplők közé tartozik, akik vezető szerepet töltenek be a speciális, nanokristályos mágnesmagok globális piacán. A több, mint 400 főt foglalkoztató cég termékei induktív alkatrészként észrevétlenül épülnek be az élet számos területére: ott vannak az ipari és a háztartási szektorok élet- és tűzvédelemében, az energetikában, a közlekedésben. Jelenleg az alábbi pozícióba keresnek új kollégát: