PROJEKTMENEDZSER (GYÁRTÁSI TERÜLET)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Partnerünk erősáramú villamos kapcsolóberendezéseket gyártó multinacionális vállalat, akik idén negyedik alkalommal kerültek fel a Fortune top vállalatokat összegyűjtő listájára.
Emellett energiahatékonyságban, vezérlés-biztonságban, kritikus áramellátásban és megbízható hűtés területén is világelső helyen állnak.

Kunszentmiklósi gyárukban középfeszültségű berendezések- és készülékek előállításával foglalkoznak.

Műszaki csapatukat szeretnék bővíteni egy új kollégával az alábbi munkakörben:

PROJEKTMENEDZSER
Az új kolléga feladatai lesznek:
  • Projektek tervezése: definiálni a célokat, meghatározni a mérföldköveket, elkészíteni a projekttervet és priorizálni a feladatokat
  • Projekttevékenységek irányítása (felel a projektek minőségi és időbeli lefutásáért, költségvetéséért, projekt zárási feladatok végrehajtásáért)
  • Megtervezni a projekt erőforrás igényét, követni és ellenőrizni a teljesítéseket
  • Feltárni a projekt kockázatokat, elemezni azokat és javaslatot tenni a kezelésük koordinálására
  • Rendszeres projekt státusz meetingek szervezése, eseti adatszolgáltatás nyújtása
  • Karbantartani a projekttel kapcsolatos dokumentációkat
  • Javaslatot tenni a folyamatok továbbfejlesztésére és módosítására
  • Folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal (gyártás, beszerzés, sales stb.)
Elvárások:
  • Egyetemi vagy főiskolai műszaki VAGY gazdasági végzettség,
  • Legalább 1-2 éves Projektkoordinátori/projektszervezési tapasztalat BÁRMILYEN gyártási környezetben, illetve IT Projektkoordinátorok jelentkezését is várjuk, akik szeretnék magukat átképezni és kipróbálni egy világelső gyártócégnél!
  • Erős középszintű angol nyelvtudás a napi munkavégzéshez (külföldi vevőkkel, kollégákkal való kapcsolattartáshoz)
Előnyök:
  • Közép / vagy nagyfeszültségű berendezések telepítésében szerzett gyakorlat.
Amit megbízónk kínál:
  • Hosszútávú munkalehetőség egy stabil anyagi háttérrel rendelkező, világelső, elismert vállalatnál,
  • Stabil, összeszokott csapat (a kollégák többsége 10+ éve a cégnél dolgozik),
  • Cafetéria + Éves bónusz + Egészségbiztosítási csomag,
  • Munkába járás támogatása (céges buszjárat Budapestről, benzintámogatás),
  • Rugalmas munkaidő,
  • Nemzetközi karrierlehetőség és folyamatos szakmai képzések.
Munkavégzés helye: Kunszentmiklós.

Munkaidő: Hétfőtől - péntekig, rugalmas munkaidőben (feladatorientált munkavégzés)

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, küldje el angol és magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Budapest

Megbízónk magyar tulajdonban lévő vállalkozása több évtizede foglalkozik kozmetikai, szépségápolási, valamint háztartási vegyiáru gyártásával, csomagolásával és értékesítésével. Számukra keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 28 nap múlva