RENDSZERGAZDA

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

1998 óta pénzintézeti, befektetési szolgáltatói piacon tevékenykedő, IT rendszerek fejlesztésével és üzemeltetésével, valamint tanácsadással foglalkozó, dinamikusan fejlődő szoftverház fiatal csapatának bővítéséhez keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Feladatok (többek közt):
  • Windows- és Linux fizikai és virtuális szerverek folyamatos működésének biztosítása
  • Fizikai és virtuális munkaállomások hardveres és szoftveres felügyelete
  • Teljes körű jogosultságkezelés (AD, Exchange)
  • Mentések felügyelete
  • Beszerzések lebonyolítása
  • IT rendszerrel kapcsolatos napi ad-hoc kérések kiszolgálása
Elvárások:
  • Közép- vagy felsőfokú szakképzettség
  • Angol nyelvtudás
  • Virtualizációs technológiák üzemeltetésében szerzett tapasztalat (első sorban VMWare)
  • Hálózati ismeretek
  • Windows 7/10 ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
Előnyök:
  • SAN üzemeltetési tapasztalat
  • Veeam backup sw üzemeltetési tapasztalat
  • Oracle, MsSql ismeretek
  • Exchange üzemeltetési tapasztalat
  • SharePoint üzemeltetési tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés
  • Fiatal csapat
  • Oktatási lehetőség
  • Kedvező munkakörülmények
Munkavégzés helye:
  • Budapest 13. kerület (Dózsa György úti metró közelében)

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Budapest

Pénzügyi szolgáltató budapesti székhelyére, keres legalább 6 éves szakmai tapasztalattal rendelkező, kiváló kommunikációs készséggel és legalább középszintű szakmai angol nyelvtudással rendelkező innovatív munkatársat kihívásokkal teli szakmai feladatok ellátására az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 1 nap múlva

Partnerünk egy több, mint 10 éve működő informatikai szolgáltató vállalat. Fő profiljuk a nagy látogatottságú weboldalak fejlesztése és üzemeltetése. Bővülő csapatukba keresünk most szakembereket az alábbi pozíció betöltésére (JUNIOR ÉS MEDIOR/SENIOR SZAKEMBEREK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!):

A hirdetés lejár 29 nap múlva