CNC ÉLHAJLÍTÓ GÉPKEZELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Somogy megye

Munkaterület: Szakmunka

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk a Török Kft. családi tulajdonban lévő magáncég, amely 1991-ben alakult Kaposváron.

Cégük fő profilját a szénacél, rozsdamentes acél, illetve alumínium félkész- és késztermékek tervezése és előállítása mellett az acélszerkezetek gyártása képezi.

Számukra keresünk most új kollégát

pozícióba.

Szakmai tapasztalat nem szükséges,megegyezés esetén még a betanításod is vállalják!
Pályakezdők jelentkezését is várják!

Főbb feladatok, munkák:
  • művezető által kiadott hajlítási munkák elvégzése
Elvárások:
  • minimum elvárás a szakmunkás bizonyítvány megléte
Előny:
  • műszaki végzettség
Amit kínálnak:
  • műszakpótlék
  • Cafeteria
  • mozgóbér
  • utazás támogatás

Munkaidő:

  • teljes munkaidő (2 műszak: 6.00-14.00; 14.00-22.00)
Munkavégzés helye:
  • Kaposvár (a tüskevári vasútállomás szomszédságában)

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el magyar nyelvű önéletrajzod
a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Jász-Nagykun-Szolnok megye

Autóipari, elektronikai alkatrészek gyártására és fejlesztésére szakosodott partnerünk részére keresünk új kollégát 3 műszakos munkarendbe az alábbi pozícióba: Termékeiket a járművek legmodernebb információs rendszereiben használják. PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

A hirdetés lejár 18 nap múlva
Fizikai, Segéd, Betanított munka | Komárom-Esztergom megye

Gépkezelőként új kihívásokat keres? Partnerünk Dél -Korea 5. legnagyobb vállalatcsoportja 24 országban van jelen. Tatabányai ipari parkban épülő gyáregysége autóipari beszállító cégként az elektromos autókhoz akkumulátort gyártó vállalatokat fogja kiszolgálni.Tőkeerős cég, ide érdemes váltani! Csatlakozzon most csapatukhoz az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 13 nap múlva
Gyártás, Termelés | Budapest

Megbízónk magyar tulajdonú, 17 éves, jelenleg 52 fővel működő cég, amely vezető szerepet tölt be az ipari műanyag alkatrészek, bútorelemek, displayek, világító táblák és egyéb POS eszközök gyártásában Számukra keresünk most egyedi termékek megmunkálására új munkavállalót az alábbi pozícióba.

A hirdetés lejár 23 nap múlva