BOLTVEZETŐ-HELYETTES

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Tolna megye

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Ügyfelünk egy francia nemzetközi kiskereskedelmi csoport és multinacionális vállalat, mely a világ 12 országában jelen van, központja pedig Franciaországban található.

A cégcsoport szekszárdi csapata bővül, így támogatásukra, 23 fős kereskedelmi csapatuk élére keresünk

kollégát.

Felsőfokú végzettség megléte mellett pályakezdő jelöltek jelentkezését is várjuk!
Feladataid lesznek:
  • 23 fős kereskedelmi csapat irányítása, fejlesztése és motiválása
  • Munkafolyamatok szervezése, irányítása
  • Áruházi rendelések ellenőrzése
  • A nyitási- zárási folyamatok ellenőrzése
  • Boltvezető távolléte alatt az áruház teljes körű irányítása
Mit várunk el tőled?
  • Min. 2-3 év kereskedelmi/ vezetői tapasztalat esetén min. középfokú végzettség
  • VAGY pályakezdő jelöltek esetén főiskolai / egyetemi végzettség
  • Felhasználó szintű Ms Office ismeret (Word, Excel)
  • Rugalmas munkavégzési hajlandóság - hétvégi munka vállalása
Előnyök:
  • Kereskedelmi/boltvezetői szakképesítés
Amit pedig mindezért cserébe kínál ügyfelünk számodra:
  • A munkaerőpiaci változásokat követő piacképes alapbér, mely a teljesítmény arányában továbbfejlődik
  • Havi nettó 5000 Ft cafeteria kártya, amit a munkáltató üzleteiben vásárolhatsz le
  • 5% vásárlási kedvezmény
  • Fejlődési prémiumrendszer
  • A hazai kiskereskedelmi szektorban egyedülálló munkavállalói részvényesi program
  • Belépéskor szakmai képzés és pártfogó melletti betanulás
  • Fejlesztési programokban való részvételi és előmeneteli lehetőség
  • Szociális háló - széleskörű élet és balesetbiztosítási rendszer
Munkavégzés helye:
  • Szekszárd
Amennyiben felkeltette érdeklődésedet pozíciónk, kérlek frissített, magyar önéletrajzod feltöltésével nyújtsd be jelentkezésedet!

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Budapest

Megbízónk 20 éve alapított, épületgépészeti kivitelezéssel foglalkozó, szakmailag megbízható, stabil pénzügyi helyzetű magyar vállalkozás. Komplex szolgáltatást nyújt beruházások (pl. áruházak, csarnokok, irodaépületek, köz- és lakóépületek, gyógyszertárak) teljes körű épületgépészeti munkáinak kivitelezésére. Bővülés miatt a műszaki csapatába keresünk új, akár pályakezdő kollégát a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 34 nap múlva
Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Pest megye

Megbízónk egy majdnem 150 éves tapasztalattal rendelkező svéd gyártó cég hazai leányvállalata. Kompresszorok, vákuum megoldások, légkezelő és összeszerelő rendszerek, építőipari gépek és kéziszerszámok fenntartható módon történő gyártásával foglalkozik. Pályakezdők jelentkezését is várjuk! Dolgozzon emberközpontú skandináv cégkultúrában!

Gyártás, Termelés | Pest megye

Partnerünk egy amerikai tulajdonban lévő, autóipari termelő vállalat, akik hosszú távú terveinknek megfelelően fiatalos és lendületes csapatukba keresnek most új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 6 nap múlva