RECEPCIÓS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk egy norvég gyökerű nemzetközi követeléskezelő cég magyarországi leányvállalata, mely piacvezető a behajtással kapcsolatos pénzügyi szolgáltatások terén. Ambiciózus csapatába illő kollégát keresünk, akár azonnali kezdéssel! Indítsd el karrierutad egy skandináv cégkultúrájú vállalatnál, hozzáértő, barátságos munkatársak között!
Az alábbi pozícióba jelentkezhetsz hozzájuk:

RECEPCIÓS
Főbb feladatok:
  • Recepciós feladatok ellátása: bejövő hívások fogadása, üzenet felvétel, érkező ügyfelek elirányítása
  • Bejövő/kimenő posta adminisztrációja: iktatás, scannelés, szoftverbe csatolás, lefűzés
  • Irodai készletek nyilvántartása, rendelés elkészítése, irodai rend fenntartása
  • Adatrögzítés
Amit Megbízónk vár Tőled:
  • Legalább középfokú végzettség
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Fontos számodra, hogy igényes, dinamikus környezetben dolgozhass
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Angol nyelvtudás
  • Korábbi tapasztalat irodai, adminisztratív területen
Amit Megbízónk kínál:
  • Versenyképes bérezés
  • Próbaidő letelte után negyedéves bónusz
  • Kiszámítható, nyugodt munkakörülmények
  • Barátságos, közvetlen, támogató dolgozói légkör
  • Nemzetközi cégkultúra, belelátás egy multinacionális vállalat működésébe
Munkavégzés helye: Budapest, I. kerület

Jelentkezz önéletrajz csatolásával és bérigény megjelölésével az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Budapest

1998 óta pénzintézeti, befektetési szolgáltatói piacon tevékenykedő, IT rendszerek fejlesztésével és üzemeltetésével, valamint tanácsadással foglalkozó, dinamikusan fejlődő szoftverház csapatának bővítéséhez keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 4 nap múlva