JUNIOR JOGI REFERENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Jog, Közigazgatás

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Gimnázium Felsőfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk egy integrált energetikai vállalat, melynek tevékenysége a projektfejlesztéstől, a tervezésen, kivitelezésen, üzemeltetésen át egészen az energiatermelésig terjed.
Most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Polgári jogi, munkajogi szerződések, beadványok előkészítése
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, partnerekkel, hatóságokkal
  • Ingatlan-portfólióval kapcsolatos szerződések előkészítése és nyomonkövetése,
  • Társasági jogi ügyekhez iratok előkészítése (igazgatósági/felügyelőbizottsági üléseken jegyzőkönyvvezetés, közgyűlések vonatkozásában előterjesztések és határozatok előkészítése)
  • Cégeljárásban, egyéb hatósági és bírósági eljárásban való közreműködés
  • Belső szabályzatok előkészítésében való közreműködés
  • Angol nyelvű jogi dokumentumok előkészítése
  • Jogszabályváltozások követése
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Legalább folyamatban lévő felsőfokú iskolai végzettség (előnyt jelent jogász, igazságügyi igazgatási, igazgatásszervezői végzettség)
  • Pályakezdő, vagy legfeljebb 2 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Angol nyelvismeret (Középfok/kommunikációképes szint)
  • ÁNYK, TAKARNET, E-papír, Optijus, Opten programok ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • Feladatokhoz való proaktív hozzáállás
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Jogi asszisztensként szerzett korábbi tapasztalat
Amit Partnerünk kínál:
  • Rugalmas munkaidő
  • Pozícióhoz illeszkedő, korrekt bérezés
  • Felelősségteljes munkakör
  • Céges mobiltelefon és laptop
  • Családias munkahelyi környezet
  • Frekventált helyen található iroda
Munkavégzés helye: 1013 Budapest, Krisztina krt. 39.

Jelentkezzen önéletrajza csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Budapest

Csatlakozz egy nemzetközi tanácsadó cégcsoporthoz! Partnerünk küldetése ügyfeleik teljesítményének tartós javítása. Értékrendjük és tanácsadási filozófiájuk a szakértelem, a megbízhatóság és a megrendelői igények tiszteletén alapul. Munkatársaik saját szakterületük legkiválóbb képviselői, akiknek folyamatos fejlődésére cégük nagy hangsúlyt fektet. Ha olyan innovatív munkahelyet keresel, amely kiemelkedő tanulási lehetőséget biztosít, ahol sokféle feladatban kipróbálhatod magad egy összeszokott csapat tagjaként, jelentkezz az alábbi pozícióra:

A hirdetés lejár 5 nap múlva
Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

Partnerünk 100% magyar tulajdonban lévő, elektronikai iparban tevékenykedő vállalkozás, akik most pénzügyi ügyintézési feladatok ellátására keresnek ambiciózus munkatársat. Csatlakozz hozzájuk az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 6 nap múlva
Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Győr

Ügyfelünk többéves múlttal rendelkező, SAP fejlesztéssel és tanácsadással foglalkozó nemzetközi vállalat, többek között Ausztriában, Németországban és Magyarországon vannak jelen. A cég nemzetközi projekttapasztalattal rendelkező kollégák szakértelmével kínál profi megoldásokat ügyfeleik számára. Amennyiben szeretnél fiatalos, lendületes csapatuk tagja lenni győri telephelyükön, csatlakozz hozzájuk az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 11 nap múlva