MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Gimnázium Felsőfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Ügyfelünk a felvonó- és mozgólépcső iparág egyik globális vezetőjeként olyan karbantartási és modernizációs megoldásokat kínál, melyek hozzáadott értéket képviselnek az épület bármely életciklusa alatt. Céljuk, hogy hozzájáruljanak az élhetőbb városok kialakításához és az emberek utazásait biztonságossá, kényelmesebbé és megbízhatóbbá tegyék.

Budapesti és Pest megyei ügyfeleik minél magasabb színvonalú kiszolgálása érdekében keresnek új kollégákat, csatlakozzon csapatukhoz az alábbi pozícióban:

Feladatok: a leendő munkatárs legfőbb feladata a felvonók és mozgólépcsők szerviz szolgáltatásainak értékesítése az ügyfelek részére országosan az alábbiak szerint:

  • A vállalat innovatív karbantartási, valamint digitális szolgáltatásainak népszerűsítése, értékesítése,
  • Új és meglévő ügyfelekkel történő kapcsolatfelvétel és folyamatos kapcsolattartás,
  • CRM rendszer naprakész nyomon követése,
  • Szerződési ajánlatok kidolgozása a műszaki tartalom és az ügyféllel történő egyeztetés alapján,
  • A kimenő ajánlatok nyomon követése a szerződések kereskedelmi feltételeinek egyeztetése,
  • Szerződések kezelése, a szerződéses feltételek újratárgyalása,
  • Az értékesítési tervek teljesítése, a céloknak megfelelő árképzés biztosítása,
  • A rendszeres és egyéb kampány jellegű stratégiák megvalósítása,
  • Karbantartási portfolió folyamatos fejlesztése, bővítése,
  • Meglévő ügyfelek elégedettségének biztosítása, rendszeres és proaktív kommunikáció,
  • A piaci és kereskedelmi információk folyamatos követése,
  • Folyamatos együttműködés a társosztályokkal.

Elvárások:

  • Min. középfokú végzettség
  • 3-5 év értékesítésben szerzett tapasztalat,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • CRM vagy más ügyfélkapcsolati rendszer ismerete,
  • Érdeklődés a digitális fejlesztések iránt,
  • Jó kommunikációs készség, proaktív személyiség,
  • Ügyfélközpontú kereskedelmi szemlélet,
  • Jó probléma megoldó, priorizáló képesség.

Előnyök:

  • Műszaki területen szerzett diploma,
  • Szolgáltatás értékesítési tapasztalat,
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás.

Juttatások:

  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő bérezés,
  • Éves bónusz / mozgóbér,
  • A munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítottak (Céges autó, laptop, mobiltelefon),
  • Szakmai tréningek.

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület (60-70%-ban irodában töltött idő)

Munkaidő: Hétfőtől csütörtökig 8:00-16:45 és pénteken 8:00-15:00.

Amennyiben pozíciónk felkeltette érdeklődését, kérem küldje el nekünk önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Partnerünk egy hollandiai központú nemzetközi vállalat, melynek kávé- és teaportfóliója jelenleg több mint 100 piacon érhető el és több mint 50 márkából áll. Jeligéjük: "Kávét és teát minden csészébe!" Egyet értesz? :) A cég jelenleg is kiemelkedő csapatába keresnek most még egy kiváló szakembert, aki tovább erősíti őket abban, hogy elérjék céljaikat. Várják jelentkezésedet az alábbi pozícióra:

A hirdetés lejár 52 nap múlva

Our Client is a market leading eCommerce site search company looking for an ambitious KEY ACCOUNT MANAGER ready take on a new challenge. We’re looking for a go-getter who with a track record of success and the willingness to develop relationships with our existing customers. You will be a key member of our awesome team. We work with eTailers in more than 10 European countries and are expanding globally. In this role you can extend your technological, sales, project management, presentation, and product development skills.

A hirdetés lejár 8 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Fejér megye

Partnerünk Európa egyik vezető vállalata ipari karbantartáshoz, javításhoz és felújításhoz szükséges termékek és szolgáltatások terén. Mechanikus erőátviteli, pneumatikai, hidraulikai rendszerek, csapágyak, szerszámok, egészség- és biztonságvédelmi felszerelések gyártásával és forgalmazásával foglalkozik. A vállalat lassan 10 éve tevékenykedik Magyarországon országszerte. Bővülő csapatába keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 34 nap múlva