LABORÁNS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pályakezdő, Gyakornok

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk, a Budaval Zrt. egy hazai tulajdonú, dinamikusan növekvő, exportorientált vállalat.
Fő tevékenységük a nyomdai feldolgozásra alkalmas öntapadó papír és fólia alapanyagok gyártása.

Csapatukba keresünk új munkatársat

LABORÁNS
pozícióba.
Feladatok:
  • Alapanyagok, félkész- és késztermékek minőségének eljárás szerinti ellenőrzése
  • Minősítések elvégzése, dokumentálása, az eredményeket számítógépes rögzítése
  • Gyártási folyamatban a termékek minőségének szúrópróbaszerű ellenőrzése
  • A beérkező alapanyagok (papírok, fóliák, vegyi anyagok) előírt rendszeres további vizsgálatának intézése
  • A külön kezelendő és mintatételek regisztrációja, a felhasználásukra javaslatok kidolgozása
  • A laboratórium működésével összefüggésben lévő dokumentációs és adminisztrációs feladatok végrehajtása (vizsgálati lapok töltése, jegyzőkönyv-, kimutatások-, összesítő táblázatok készítése, nyilvántartások vezetése, archiválási feladatok)
  • A laboratóriumi eszközök, berendezések rá vonatkozó napi szintű karbantartása (pl: tisztítás, mérőeszközök érvényességének nyomon követése)
  • Telephelyek között minták szállítása
Elvárások:
  • Érettségi vagy szakközépiskolai végzettség
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • Megbízható, önálló, fegyelmezett és precíz személyiség
  • Jó monotónia tűrés
  • B kategóriás jogosítvány
Előny:
  • Releváns laboráns tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Papírgyártási vagy vegyipari tapasztalat
  • Minőségügyi képzettség, tudás
  • Tapasztalat vállalatirányítási rendszer használatában

Amit a cég kínál:

  • Tapasztalattól függő versenyképes jövedelem és cafeteria
  • Stabil munkahely, jogtisztán bejelentett munkaviszony
  • Mobiltelefon magánhasználatra is
  • Jó munkakörnyezet, remek csapat
  • Azonnali munkakezdési lehetőség
  • Szükséges szakmai továbbképzések

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XXII. kerület
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését kérjük, magyar nyelvű önéletrajzával jelentkezzen rá a rendszerünkön keresztül!

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Parterünk egy ipari karbantartó, tisztító és fertőtlenítőszerek fejlesztésére, előállítására, forgalmazására és raktározására szakosodott magyar tulajdonú vállalat. 2006-os alapításuk óta folyamatosan, dinamikusan fejlődnek, növelve termékpalettájukat és piaci részesedésüket egyaránt. Csapatuk bővítésének következő lépéseként új munkatársat keresnek az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 10 nap múlva
Gyártás, Termelés | Pest megye

Partnerünk 1995 óta meghatározó szereplője a magyar felületkezelési szakmának. A technológia teljes vertikumát egyedüliként tudják nyújtani Magyarországon. Ügyfeleik számára segítséget biztosítanak a meglévő technológiák gazdaságos és szakszerű üzemeltetéséhez, illetve az új beruházások előkészítéséhez, meghatározásához is. Minden rendszerüket egyéni igényekre szabva terveznek meg és telepítik a beruházó telephelyén. Csapatukba keresünk új munkatársat

A hirdetés lejár 27 nap múlva
Gyártás, Termelés | Jász-Nagykun-Szolnok megye

Ha rendelkezel Siemens és Mitsubishi programozási tudással és szereted a szakmai kihívásokat, az alábbi lehetőség NEKED szól! Partnerünk egyedi célgépek tervezésével és gyártásával foglalkozik. Az ipari automatizálás, villamos vezérlőszekrények tervezése és gyártása, valamint a forgácsolás szintén szolgáltatásuk része. Fiatalos és szakmailag kiemelkedő csapat keresi új munkatársát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 29 nap múlva