PÉNZÜGYI ASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk, a Budaval Zrt. egy hazai tulajdonú, dinamikusan növekvő, exportorientált vállalat.
Fő tevékenységük a nyomdai feldolgozásra alkalmas öntapadó papír és fólia alapanyagok gyártása.

Csapatukba keresünk új munkatársat

pozícióba.
Feladatok:
  • Készletkönyvelés: beérkező anyagok és termelés során felhasznált anyagok könyvelése az integrált rendszerben
  • Havi önköltségszámítás részfeladatainak elvégzése (előkészítő számítások és integrált rendszerben rögzítés)
  • Főkönyvi könyvelések előkészítő feladatai (számlaigazoltatás, stb.)
  • Gazdasági területhez kapcsolódó nyilvántartások vezetése, excel file-ok frissítése
Elvárások:
  • Minimum középfokú szakirányú végzettség
  • Alapvető számviteli/közgazdasági ismeretek
  • Angol nyelv középfokú ismerete
  • Erős számítógépes ismeretek (MS Office, különösen Excel)
  • Precizitás, megbízhatóság
Előny:
  • Microsoft Dynamics Axapta gyakorlat
  • 1-2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit a cég kínál:

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria
  • Stabil munkahely, kiváló munkahelyi légkör
  • Laptop és mobiltelefon magánhasználatra is
  • Továbbképzés támogatása
Munkavégzés helye:
  • Budapest, XXII. kerület
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését kérjük, magyar nyelvű önéletrajzával jelentkezzen rá a rendszerünkön keresztül!

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Budapest

Megbízónk 20 éve alapított, épületgépészeti kivitelezéssel foglalkozó, szakmailag megbízható, stabil pénzügyi helyzetű magyar vállalkozás. Komplex szolgáltatást nyújt beruházások (pl. áruházak, csarnokok, irodaépületek, köz- és lakóépületek, gyógyszertárak) teljes körű épületgépészeti munkáinak kivitelezésére. Bővülés miatt a műszaki csapatába keresünk új, akár pályakezdő kollégát a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 34 nap múlva
Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Pest megye

Megbízónk egy majdnem 150 éves tapasztalattal rendelkező svéd gyártó cég hazai leányvállalata. Kompresszorok, vákuum megoldások, légkezelő és összeszerelő rendszerek, építőipari gépek és kéziszerszámok fenntartható módon történő gyártásával foglalkozik. Pályakezdők jelentkezését is várjuk! Dolgozzon emberközpontú skandináv cégkultúrában!

Gyártás, Termelés | Pest megye

Partnerünk egy amerikai tulajdonban lévő, autóipari termelő vállalat, akik hosszú távú terveinknek megfelelően fiatalos és lendületes csapatukba keresnek most új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 6 nap múlva