NYOMDÁSZ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola Középfokú tanfolyam Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk egy több mint 25 éves svájci tulajdonú vállalkozás, amely címkenyomtatás és nyomdaipari felületkezelés területére specializálódott.
Most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba egy műszakos munkarendbe:

NYOMDÁSZ
Főbb feladatok:
  • Tekercses nyomdagépek kezelése (flexo/ magasnyomás technológia)
  • Nyomdagépek és környezetük tisztán tartása, alapvető karbantartási feladatok ellátása
  • A gyártott termékek folyamatos minőségi ellenőrzése
  • Gyártás pontos dokumentálása
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Szakirányú végzettség
  • Korábbi releváns szakmai tapasztalat
  • Kitartó, rugalmas, önálló, pozitív személyiség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Műszaki beállítottság
Amit Partnerünk kínál:
  • Egy műszakos munkarend
  • Hosszú távú stabil munkalehetőség
  • Dinamikus csapat
  • Fejlődési lehetőség
  • Megegyezés szerint bejárási támogatás
Munkavégzés helye: Inárcs (Pest megye)

Jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Szakmunka | Pest megye

Megbízónk Magyarország vezető, legnagyobb, valamint legmodernebb digitális és ofszet nyomdája. Most nyomdai előkészítő csapatuk legújabb tagját keressük Gödöllőre, a legkorszerűbb ofszet nyomdaüzembe az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 34 nap múlva