TERÜLETI KÉPVISELŐ

Munkavégzés helye: Fejér megye Győr-Moson-Sopron megye Komárom-Esztergom megye Vas megye Veszprém megye

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Gimnázium

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

100%-ban magyar tulajdonú, saját márkákat forgalmazó, nagykereskedelmi cég keresi új kollégáját az alábbi pozícióba:

Fő feladatok:
  • Kapcsolatépítés, új partnerek akvirálása, piacbővítés fontosságának folyamatos szem előtt tartása
  • Volumen és disztribúció növelése
  • A cég által forgalmazott termékek értékesítés
  • A beérkező rendelések feldolgozása
  • Ügyfélorientált hozzáállás, folyamatos kapcsolattartás a meglévő partnerekkel
  • Adminisztratív feladatok ellátása
Amit Megbízónk vár Tőled:
  • Rendelkezel minimum középfokú végzettséggel
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség jellemez
  • Ismérved a precizitás, jó problémamegoldó képesség
  • Jártas vagy a tárgyalástechnikában, annak fortélyaiban
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretekkel rendelkezel
  • Jellemző Rád az erős hunter attitűd
  • B kategóriás jogosítványod napi szinten használod
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
Amit Megbízónk kínál:
  • Teljesítményarányos, versenyképes fizetést nyújtunk
  • Hosszútávú munkalehetőséget kínálunk egy dinamikusan fejlődő cégnél
  • Biztosítjuk a munkavégzéshez elengedhetetlen technikai eszközöket (szolgálati gépjármű, laptop, mobiltelefon)
  • Fontos számunkra a munkatársak folyamatos fejlődése, amit szakmai tréningekkel támogatunk
Munkavégzés helye: Fejér, Komárom-Esztergom, Vas, Veszprém, Győr-Moson-Sopron megye

Jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Országos

Megbízónk 1964 óta gyárt konzervipari termékeket, az idő alatt több ezer termék gyártási tapasztalata és receptúrája gyűlt össze. 2006. januártól 100%-ban magyar családi tulajdonban van. A mintegy 50 éves múlt mellett a legmodernebb technológia áll rendelkezésükre, mely képes a nagyüzemi méretű termelésre és lehetővé teszi a legkorszerűbb zárási (vákum) és hőkezelési (sterilizálás, pasztörizálás) technológiák alkalmazását. Büszkék arra, hogy munkatársaik legnagyobb része több évtizede a cégnél dolgozik és mindent tudnak a konzervgyártásról, azaz, hogy miből, hogyan lehet és kell minőségi, egészséges élelmiszert készíteni. Jelenleg bővítés miatt keressük értékesítési csapatuk legújabb 2 tagját.

A hirdetés lejár 34 nap múlva

Több mint 50 éve működő partner cégünk a fröccsöntési technológiában jártas országos és nemzetközi szinten. Németország és Verőcei telephelyeiken precíz és nagy pontosságú műanyag fröccsöntött alkatrészeket gyártanak az autóipar, az elektronika, az orvostechnika és a gépipar számára. Magyarországi partnerhálózat kialakítására keresünk munkatársat az alábbi új pozícióba:

A hirdetés lejár 38 nap múlva
Energiaipar | Budapest

Partnerünk egy nemzetközi szinten működő vállalatcsoport, akiknek fő tevékenységük villamos energia termelés és értékesítés. Az árampiacokon jelen lévő európai társaságok közül, mind az ügyfeleik számát, mind a beépített teljesítőképességüket tekintve a tíz legnagyobb társaság egyike. Magyar leányvállalatuk csapatának bővítése céljából keresik új munkatársukat a következő pozícióba: Ha rendelkezel haladó szintű Excel ismeretekkel, érdeklődsz az energetika iránt és szívesen dolgoznál egy nemzetközi nagyvállalat hazai csapatában, ahol megismerkedhetsz a villamos energia kereskedelem teljes értékláncával, akkor ITT a helyed! PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

A hirdetés lejár 6 nap múlva