ÜZLETÁGI KOORDINÁTOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Minőségbiztosítás, -ellenőrzés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete. Az 1878-ban alapított, a svájci Genfből irányított vállalatcsoport szinte a világ összes országában jelen van képviseleteivel, szolgáltatásaival. A nemzetközi cégcsoport magyarországi leányvállalata új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • Árajánlatok készítése
  • Kapcsolattartás alvállalkozókkal, együttműködő partnerekkel
  • Adott projektek esetében az ügyfél igényeinek nyomon követése, a határidők figyelése, teljesülés nyomon követése
  • Vizsgálatok, inspekciók megszervezése
  • Vizsgálati jelentések, szakvélemények, állásfoglalások készítése magyar és/vagy angol nyelven
  • Mintakezeléssel, vizsgálati jegyzőkönyvek és egyéb jelentések elkészítésével, gondozásával és számlázással kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése
  • Szakértői tevékenységhez szükséges jogszabályok, szabványok, egyéb normatív dokumentumok rendszeres figyelése
  • Vevői reklamációk kezelése

Partnerünk szakmai elvárásai:

  • Felsőfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett 1-3 éves tapasztalat
  • Angol nyelvismeret (Középfok/ kommunikációs képes szint)
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
Amit Partnerünk kínál:
  • Korrekt, pozícióhoz illeszkedő bérezés és juttatások
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Változatos feladatok
  • Stabil nagyvállalati háttér
  • Fiatalos, lendületes, innovatív csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye: Budapest, 14. kerület

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését és szeretné megpályázni a meghirdetett munkakört, kérjük jelentkezzen  magyar és angol nyelvű önéletrajza csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Minőségbiztosítás, -ellenőrzés | Budapest

Our client is the world’s leading inspection, verification, testing and certification company. They are recognized as the global benchmark for quality and integrity. The company is recruiting for their Laboratory and are currently seeking to hire a colleague with Hungarian and English language knowledge.

A hirdetés lejár 27 nap múlva