ÉLELMISZERIPARI KOORDINÁTOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Élelmiszeripar

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete. Az 1878-ban alapított, a svájci Genfből irányított vállalatcsoport szinte a világ összes országában jelen van képviseleteivel, szolgáltatásaival. A nemzetközi cégcsoport magyarországi leányvállalata új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • Élelmiszeripari szolgáltatásokhoz kapcsolódó teljes körű adminisztráció
  • Számlák iktatása
  • Vizsgálati jegyzőkönyvek elkészítése
  • Élelmiszer-ellenőrzések megszervezése, koordinálása
Partnerünk szakmai elvárásai:
  • Középfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • Előnyt jelent laboratóriumban, élelmiszeriparban szerzett adminisztrációs tapasztalat
  • Angol nyelvismeret (Középfok/ kommunikációs képes szint)
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
Partnerünk további személyiségbeli elvárásai:
  • Gyorsaság és pontosság
  • Nyitott és alkalmazkodó személyiség
  • Megbízhatóság
  • Önálló munkavégzésre való képesség
Amit Partnerünk kínál:
  • Korrekt, pozícióhoz illeszkedő bérezés
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil nagyvállalati háttér
  • Megbízható és támogató csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye: Budapest, 14. kerület

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését és szeretné megpályázni a meghirdetett munkakört, kérjük jelentkezzen önéletrajza csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Budapest

Csatlakozz egy nemzetközi tanácsadó cégcsoporthoz! Partnerünk küldetése ügyfeleik teljesítményének tartós javítása. Értékrendjük és tanácsadási filozófiájuk a szakértelem, a megbízhatóság és a megrendelői igények tiszteletén alapul. Munkatársaik saját szakterületük legkiválóbb képviselői, akiknek folyamatos fejlődésére cégük nagy hangsúlyt fektet. Ha olyan innovatív munkahelyet keresel, amely kiemelkedő tanulási lehetőséget biztosít, ahol sokféle feladatban kipróbálhatod magad egy összeszokott csapat tagjaként, jelentkezz az alábbi pozícióra:

A hirdetés lejár 5 nap múlva
Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

Partnerünk 100% magyar tulajdonban lévő, elektronikai iparban tevékenykedő vállalkozás, akik most pénzügyi ügyintézési feladatok ellátására keresnek ambiciózus munkatársat. Csatlakozz hozzájuk az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 6 nap múlva
Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Győr

Ügyfelünk többéves múlttal rendelkező, SAP fejlesztéssel és tanácsadással foglalkozó nemzetközi vállalat, többek között Ausztriában, Németországban és Magyarországon vannak jelen. A cég nemzetközi projekttapasztalattal rendelkező kollégák szakértelmével kínál profi megoldásokat ügyfeleik számára. Amennyiben szeretnél fiatalos, lendületes csapatuk tagja lenni győri telephelyükön, csatlakozz hozzájuk az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 11 nap múlva