PR / KOMMUNIKÁCIÓS MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Marketing, PR, Média

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Partnerünk egy 100%-ban magyar tulajdonú reklámügynökség, amely médiatervezésre és médiavásárlásra specializálódott. Nemzetközi és hazai ügyfélkörét annak köszönheti, hogy egzakt adatok és célorientált tervek mentén dolgozik, amelyeket a legkorszerűbb médiaoptimalizálási szoftverek és kutatások felhasználásával erősít.

Sikeres és kreatív csapatuk támogatására keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Kommunikációs projektek önálló kezelése és szervezése
  • Ügyfélkapcsolati feladatok ellátása
  • Sajtóanyagok, cikkek írása, médiakapcsolatok kezelése (belsős anyagok, webináriumok stb)
  • Online kommunikációs felületek állandó kezelése (LinkedIn, Facebook)
  • Közösségi média menedzsment
Ezekben ismerj magadra:
  • Rendelkezel felsőfokú végzettséggel
  • Legalább 3 év releváns tapasztalatod van - jó, ha ennek egy része PR ügynökségnél és újságírásban szerzett
  • Jó sajtótéma-érzékenységed van
  • Kreatív vagy, jellemző rád a proaktív hozzáállás
  • Kiváló a kommunikációs és íráskészséged mind magyar, mind angol nyelven
  • Bírod a munkaterhelést, jól kezeled a stresszt
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Zűrzavarban is meglátod a lényeget
  • Otthonosan mozogsz a digitális trendek területén
  • Jól ismered a technológiai, gazdasági, kulturális és a lifestyle média világát is
Amit Partnerünk cserébe ajánl:
  • Korrekt, pozícióhoz illeszkedő bérezés
  • Izgalmas PR és ügynökségi feladatok
  • Sokszínű projektekben való változatos munka
  • Fiatalos csapat, rutinos és tapasztalt kollegákkal kiegészítve
Munkavégzés helye: Budapest, II. kerület frekventált része

Jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Marketing, PR, Média | Budapest

Szívesen dolgoznál egy magyar tulajdonú reklámügynökségnél? Motivál téged a változatos ügyfélkör és egy-egy izgalmas projekt? Többéves tapasztalattal rendelkezel ATL marketingkommunikációs területen (médiaügynökségnél)? Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, JELENTKEZZ, hiszen erre a pozícióra téged keresünk!Ügyfelünk egy komplex szolgáltatásokat nyújtó reklám, PR és médiaügynökség. Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk minimum 2 éves szakmai tapasztalattal rendelkező munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 29 nap múlva

Megbízónk vezető kommunikációs ügynökség. Száznál több hazai és nemzetközi ügyfelének sikeres kampányaiért felelős PPC csapatának új tagját keressük az alábbi pozícióba, akár azonnali kezdéssel:

A hirdetés lejár 55 nap múlva
Marketing, PR, Média | Pest megye

Ügyfelünk a világ egyik vezető műszaki szolgáltatásokat nyújtó szervezete. A kölni központú, 1872-ben létrehozott vállalat ma több mint 65 országban, 500 telephelyen összesen 16.000 munkatársat foglalkoztat. A Magyarországon és a közép-kelet európai régióban működő leányvállalata, munkatársat keres az alábbi pozícióba: SZENIOR MARKETING SZAKÉRTŐ

A hirdetés lejár 34 nap múlva