SENIOR MARKETING MANAGER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Marketing, PR, Média

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Felsőfok szóban és írásban

A SHARE NOW Európa vezető carsharing szolgáltatása, jelenleg 16 európai városban
van jelen közel 11 000 autóval.
A SHARE NOW Magyarország (Wallis Autómegosztó Kft.) 2019 áprilisában kezdte el a működését Budapesten, jelenleg 400 darabos flottával nyújt minőségi carsharing szolgáltatást lakossági és vállalati ügyfeleknek.

Bővülő csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

Pozíció célja:
  • A SHARE NOW Magyarország átfogó B2B ügyfélkommunikációs stratégiájának megtervezése, fejlesztése és kivitelezése mind stratégiai, mind operatív szinten, valamint B2C kampányok tervezése, kivitelezése és keresztfunkcionális koordinálása
  • Ezen felül a Marketing Vezető támogatása a hosszútávú- és kampányszintű tervezésben és kivitelezésben a PR területeken
Főbb feladatok:
  • B2B marketingstratégia kialakítása, éves kommunikációs terv készítése és implementálása
  • B2B és B2C kampánymanagement (tervezés, lebonyolítás, visszamérés), a kreatív- és médiaügynökséggel való együttműködés koordinációja
  • B2B sales támogató anyagok tervezése szoros együttműködésben a sales csapattal piaci insightok alapján
  • Szolgáltatás go-to-market tervezés, kivitelezés projekt- és keresztfunkcionális koordinációs felelősséggel
  • PR kommunikáció tervezésének támogatása és koordinálása, kapcsolattartás a PR ügynökséggel
  • Kapcsolattartás a SHARE NOW központtal és helyi partnermárkákkal
Téged keresnek, ha
  • Legalább 3-5 éves tapasztalattal rendelkezel marketingkommunikációs területen
  • Felsőfokon tudsz angolul (mind beszéd, mind íráskészség) és van B kategóriás jogosítványod
  • Proaktív vagy és megoldás fókuszú, preferálod az adatalapú döntéshozatalt
  • Átfogó stratégiai gondolkodásod van erős KPI / ROI fókusszal
  • Fontos számodra a megbízhatóság és precizitás, holisztikusan kezeled a feladatokat
Előnyt jelent:
  • Tapasztalat szolgáltatásmarketing területen
  • Korábban sikeresen piacra vittél új szolgáltatást / terméket
  • Marketing / üzleti területen szerzett diploma
  • Folyamatfejlesztési és koordinációs tapasztalat
  • Tapasztalat csapatvezetésben és fejlesztésben
Amit kínálnak:
  • Versenyképes juttatás
  • Share Now szolgáltatás
  • Laptop, mobiltelefon
Munkavégzés helye:
  • Budapest III. kerület
Munkaidő:
  • Teljes munkaidő - Hybrid munkavégzés

Ha szívesen csatlakoznál egy dinamikus csapathoz, töltsd fel frissített önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva.

Hasonló pozíciók

Marketing, PR, Média | Budapest

Megbízónk vezető kommunikációs ügynökség. Száznál több hazai és nemzetközi ügyfelének sikeres kampányaiért felelős PPC csapatának új tagját keressük az alábbi pozícióba, akár azonnali kezdéssel:

A hirdetés lejár 55 nap múlva

Ügyfelünk egy komplex szolgáltatásokat nyújtó reklám, PR és médiaügynökség Budapesten, a II. kerületben. Jelentős ügyfélkör és változatos, nagyszabású projektek jellemzik. Jelenleg egyik 7 fős account csapatuk élére keresik új vezetőjüket, az alábbi pozícióba:

Ügyfelünk egy komplex szolgáltatásokat nyújtó reklám, PR és médiaügynökség Budapesten, a II. kerületben. Jelentős ügyfélkör és változatos, nagyszabású projektek jellemzik. Jelenleg médiatervező és médiavásárló csapatuk élére keresik új vezetőjüket, az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 29 nap múlva