TERÜLETI KÉPVISELŐ (ÉSZAK-KELET MAGYARORSZÁG)

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye Hajdú-Bihar megye Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Ügyfelünk 1991-ben kezdte működését, prémium kategóriás ipari szerelvények és síktömítések forgalmazásával.
Az elmúlt évek során forgalmazott termékkörük nagymértékben bővült, jelentős piaci részesedést szereztek a csővezetéki kompenzátorok, ipari szigeteléstechnika,
technológiai szűrés és mágneses elvű szintszabályzás területén is.

Értékesítői csapatukba új kollégát keresünk

TERÜLETI KÉPVISELŐ

pozícióba.
Az értékesítő kolléga feladatai:
  • Meglévő vevők maximális kiszolgálása, területben rejlő potenciális partnerek felkutatása
  • Ügyfelek látogatása, igényeik felmérése, ajánlatkérések továbbítása, rögzítése a Műszaki Osztály részére
  • Megrendelések nyomonkövetése
  • Logikus és költséghatékony látogatások tervezése, szervezése a megadott target alapján
  • Műszaki termékekkel kapcsolatos tudnivalók elsajátítása
  • Termékbemutatók, rendezvények szervezése
  • A munkavégzéshez szükséges adminisztráció önálló elvégzése
Szeretnék, ha rendelkeznél:
  • Felsőfokú műszaki végzettség gépész szakirányon
  • Legalább 2 év értékesítésben szerzett tapasztalat, meglévő kapcsolatrendszer az alábbi ipari szektorok valamelyikében: nehézipar, olajipar, vegyipar, erőművek, épületgépészet
  • B kategóriás jogosítvány - vezetési rutin
  • Jó kapcsolatteremtő készség, szervezőkészség, ügyfélközpontúság
Előny:
  • Angol vagy német nyelvtudás
Juttatási csomag:
  • Alapbér + jutalékos rendszer
  • 13-14.havi bérezés
  • Céges autó
  • Önkéntes magánnyugdíjpénztár hozzájárulás
Munkavégzés helye:
  • Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Hajdú-Bihar megye
  • budapesti iroda (3 hetente)

Amennyiben a pozíció érdekes lehet számodra, töltsd fel frissített önéletrajzod a Jelentkezés gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Partnerünk vezető európai vállalat az ablakok, ajtók, függönyfalak, tolórendszerek, napellenzők és télikertek innovatív és fenntartható alumínium megoldásainak fejlesztésében és értékesítésében. A vállalat tevékenységének hajtóerejét az energiahatékonyság és a környezetért történő felelősségvállalási szándék vezérli. Jelenlegi csapatukba bővítés miatt keresünk új munkatársat, aki mindent megtesz a vállalat élen tartása érdekében.

A hirdetés lejár 41 nap múlva

Ügyfelünk egy európai tulajdonban lévő vállalat, amely közel 30 éve dolgozik együtt a világ vezető gyártóival. Áramlás- és nyomástechnikai, valamint ipari elektronikai termékeik magas minőséget képviselnek világszerte. Olyan pozíciót keresel, amelyben komplex, izgalmas értékesítési feladatokat láthatsz el napi szinten? Szeretnéd, ha valóban versenyképes juttatási csomagot vihetnél haza a hónap végén? Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, ne habozz, jelentkezz a pozícióra, hiszen a Megbízónk már nagyon várja, hogy a csapata új tagja legyél, mint:

A hirdetés lejár 42 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Országos

Több mint 50 éve működő partner cégünk a fröccsöntési technológiában jártas országos és nemzetközi szinten. Németország és Verőcei telephelyeiken precíz és nagy pontosságú műanyag fröccsöntött alkatrészeket gyártanak az autóipar, az elektronika, az orvostechnika és a gépipar számára. Magyarországi partnerhálózat kialakítására keresünk munkatársat az alábbi új pozícióba:

A hirdetés lejár 10 nap múlva