EXPORT ÉRTÉKESÍTÉSI MANAGER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Felsőfok szóban és írásban

Meghatározó kereskedelmi nagyvállalati Partnerünk részére a kereskedelmi csapat bővítése miatt új Munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Az új pozíció célja, hogy egy prémium márka külföldi piacokra való sikeres belépését megvalósítsa – a kezdő lépésektől a teljes jelenlétig.

A mindennapi munkád része:
  • Új export piacok és lehetséges üzleti partnerek feltérképezése
  • Hosszú távú, működő értékesítési partneri hálózat kiépítése
  • A prémium brand és a vállalat képviselete nemzetközi szinten
  • Rendszeres beszámolás a kereskedelmi vezetés irányába
A sikerhez az alábbi jellemzőkkel rendelkezel:
  • Legalább 5 éves konkrét és sikeres tapasztalatod van export értékesítés területén
  • Kiválóan beszélsz angolul, magabiztosan tárgyalsz online és személyesen a világ bármely pontján
  • Felsőfokú végzettséged van
  • Az angol mellett előny, ha magas szinten használod a spanyol nyelvet is
Az alábbi feltéltelekkel járul hozzá a vállalat a közös munka sikeréhez:
  • Versenyképes jövedelem, vállalati autó
  • Alapos felkészítés, betanulás
  • Lendületes, támogató csapat
  • Stabil, modern munkakörnyezet
  • Rendszeres visszajelzés és előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezz fényképes angol és magyar nyelvű önéletrajzzal, rövid - fizetési igényt is tartalmazó - motivációs levéllel!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Fűtéstechnikával és épületgépészeti termékek értékesítésével foglalkozó partnerünk új munkatársat keres mihamarabbi kezdéssel az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 38 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Szeged

Megbízónk egy családias, 50+ fős nemzetközi cég, akik műanyagipari termékek gyártását végzik több mint 20 éve hazánkban. Termékeik egyszerre biztosítják a ma elvárható korszerű megoldásokat – teljes harmóniában a környezetükkel -, valamint az energiatakarékos megoldások széles skáláját. Az alábbi pozícióba keresnek munkatársat:

A hirdetés lejár 24 nap múlva

Partnerünk egy több mint 30 éve működő vállalkozás, amely az egészségmegőrzés jegyében számos jólismert, magas hatóanyag tartalmú gyógyszert, étrend-kiegészítőt, teát és kozmetikumot gyárt a magyar és európai piacra egyaránt. Most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 28 nap múlva