BELFÖLDI ÉS NEMZETKÖZI FUVARSZERVEZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Gimnázium

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás:

Partnerünk egy száz százalékban magyar tulajdonú, fuvarozási és logisztikai vállalkozás. A társaság tulajdonosi és elnöki oldalról is több évtizedes szakmai tapasztalattal rendelkezik.

Most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:

  • Fuvarszervezés belföldi és nemzetközi szinten egyaránt
  • A hozzátartozó gépjármű flotta gazdaságos, eredményes működtetése, autók forgatása
  • Kapcsolattartás az alvállalkozókkal, megbízókkal, sofőrökkel
  • Statisztikák, riportok készítése
  • Kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

Amit Partnerünk vár Tőled:

  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat logisztikai vagy fuvarszervezői munkakörben
  • Középfokú végzettség
  • Nemzetközi piac ismerete
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Feladatokhoz való proaktív hozzáállás, rendszerszemlélet
  • Magas stressztűrő képesség
  • Analitikus szemléletmód
  • B kategóriás jogosítvány
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Felsőfokú végzettség
  • Angol nyelvismeret (Középfok/kommunikációképes szint)

Amit Partnerünk kínál:

  • Megfelelő szakmai támogatás
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Igényes munkakörnyezet
  • Stabil vállalati háttér
Munkavégzés helye: 1203 Budapest, Zodony utca

Jelentkezz önéletrajz csatolásával és fizetési igény megjelölésével az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Pest megye

Partnerünk Európa vezető szállítmányozási és logisztikai vállalatai közé tartozik. 500 éves múlttal rendelkezik és közel 7400 munkatársával és 170 saját tulajdonú telephelyével a közúti, légi és tengeri szállítmányozással egyaránt foglalkozik. Jelenleg csapatuk legújabb tagját keressük az alábbi pozícióba. Pályakezdők és tapaszalt kollégák jelentkezését is várjuk!

A hirdetés lejár 13 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Partnerünk egy nagy multi cég, elektronikai termékkörrel. Számos szolgáltatása és termékei mellett innovatív szolgáltatásokat is nyújt optimalizált logisztikai megoldások fejlesztésével és alkalmazásával. Amennyiben szívesen támogatnád a cég szállítmányozási tevékenységét, részt vennél egy igazán változatos és lendületes munkában, JELENTKEZZ! Bővülő csapatukba keresünk a következő pozícióba szakembert:

A hirdetés lejár 24 nap múlva

Megbízónk egy stabil, főleg nyugat-európai országokba szállító logisztikai vállalkozás. Budapesti központjukba keresünk számukra SZERBÜL jól beszélő munkatársat, azonnali kezdéssel az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 9 nap múlva