MŰSZAKI SZAKTANÁCSADÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk 1995 óta meghatározó szereplője a magyar felületkezelési szakmának.

A technológia teljes vertikumát egyedüliként tudják nyújtani Magyarországon. Ügyfeleik számára segítséget biztosítanak a meglévő technológiák gazdaságos és szakszerű üzemeltetéséhez, illetve az új beruházások előkészítéséhez, meghatározásához is. Minden rendszerüket egyéni igényekre szabva terveznek meg és telepítik a beruházó telephelyén.

Csapatukba keresünk új munkatársat

pozícióba.

Feladatok:

  • Műszaki szaktanácsadás az ügyfelek számára
  • Beérkező emailek és telefonok feldolgozása, megrendelések felvétele
  • Ajánlatok kiadása a szervizcsapattal együttműködve
  • Raktárkészlet kezelése és szinten tartása
  • Készletfigyelés, áruk beszerzésének megszervezése magyar és külföldi beszállítókkal

Elvárások:

  • Legalább 1-3 éves műszaki területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Műszaki affinitás
  • Jó kommunikációs készség, kereskedelmi szemlélet
  • Ügyfélcentrikus gondolkodásmód
  • Angol nyelv kommunikáció képes ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Amit a cég kínál:

  • Versenyképes alapbér
  • Teljesítmény alapú negyedéves bónusz
  • Előrelépési lehetőség
  • Stabil céges háttér

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XXII. kerület

Amennyiben érdekeli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Budapest

Rendelkezel gyártás-előkészítő, műszaki tervező tapasztalattal ? Szeretnél egy dinamikusan fejlődő vállalatnál elhelyezkedni? Olvass tovább, az alábbi lehetőség Neked szól! Partnerünk belsőépítészettel és díszletgyártással foglalkozó cég. Az Ő csapatukba keresünk most új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 20 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Budapest

Partnerünk olyan akusztikai paneleket, terelőlapokat és mennyezeti rendszereket fejleszt, gyárt és forgalmaz, amelyek az emberek jólétének és teljesítményének javításával hozzájárulnak a jó munkakörnyezet kialakításához. Vállalatuk számos országban, több kontinensen is jelen van, így Magyarországon is. Itthoni bővülő csapatukba keresik új munkatársukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 55 nap múlva