MŰSZAKI SZAKTANÁCSADÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk 1995 óta meghatározó szereplője a magyar felületkezelési szakmának.

A technológia teljes vertikumát egyedüliként tudják nyújtani Magyarországon. Ügyfeleik számára segítséget biztosítanak a meglévő technológiák gazdaságos és szakszerű üzemeltetéséhez, illetve az új beruházások előkészítéséhez, meghatározásához is. Minden rendszerüket egyéni igényekre szabva terveznek meg és telepítik a beruházó telephelyén.

Csapatukba keresünk új munkatársat

pozícióba.

Feladatok:

  • Műszaki szaktanácsadás az ügyfelek számára
  • Beérkező emailek és telefonok feldolgozása, megrendelések felvétele
  • Ajánlatok kiadása a szervizcsapattal együttműködve
  • Raktárkészlet kezelése és szinten tartása
  • Készletfigyelés, áruk beszerzésének megszervezése magyar és külföldi beszállítókkal

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Legalább 1 éves tapasztalat műszaki értékesítés támogatásában VAGY szerviz adminisztrátorként VAGY szerviz asszisztensként
  • Jó kommunikációs készség, kereskedelmi szemlélet
  • Ügyfélcentrikus gondolkodásmód
  • Angol nyelv kommunikáció képes ismerete, a beszállítókkal történő egyeztetések miatt

Amit a cég kínál:

  • Pozícióhoz igazított alapbér
  • Teljesítmény alapú negyedéves bónusz
  • Előrelépési lehetőség
  • Stabil céges háttér

Munkaidő:

  • Hétfőtől - Péntekig: 8.00-16.00

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XXII. kerület - Campona bevásárlóközponttól 2 buszmegállóra megállóra

Amennyiben érdekeli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Pest megye

Partnerünk egy vezető multinacionális elektronikai vállalat, mely a gyártás mellett logisztikai szolgáltatásokkal is foglalkozik. Speciális műszaki termékeket, megoldásokat fejlesztenek és gyártanak. Üzemük rohamosan bővülő gyártási csapatába keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 17 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Partnerünk 30 éve a villamosipari piacon az ország legszínvonalasabb szaküzleteivel működő, magyar tulajdonú vállalkozás. A vállalat kiemelt hangsúlyt fektet a minőségre valamint a vevői elégedettségre, mely nagyban hozzájárult dinamikus növekedésükhöz. Szakmai csapatukba keresnek új munkatársat akár azonnali kezdéssel az alábbi pozícióra:

A hirdetés lejár 2 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Tolna megye

Szeretnél egy szuper csapat tagjaként dolgozni? Szeretnél piacvezető , innovatív cégnél elhelyezkedni? Partnerünk a húsipar meghatározó szereplője. Mind minőségben, mind hatékonyságban példaértékű a többi vállalat körében. Jelenleg bővülés miatt keresünk hozzájuk kollégát az alábbi pozícióba. Munkavégzés helye: Tamási Munkaidő: Napi 8 órás munkavégzés, 3 műszakban, 4 munkanap 7:30-15:30 - 1 szünnap, 4 munkanap 15:30-23:30 - 1 szünnap, 4 munkanap 23:30-7:30 - 2 szünnap.

A hirdetés lejár 11 nap múlva