MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk, a Félpengő Kft. egy stabil, családias hangulatú könyvelőiroda.

Ügyfélszámuk növekedése miatt

REGISZTRÁLT MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ

munkatársat keresnek napi 6-8 órában, azonnali kezdéssel!

Feladatok:
  • Vevő, szállító, bank, pénztár kontírozása, könyvelése
  • Bevallások, statisztikák, éves zárások elkészítése, adatszolgáltatás

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelő végzettség
  • Legalább 2 éves releváns gyakorlat
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Csapatban és önállóan dolgozni tudás
  • Nagyfokú precizitás és megbízhatóság
  • MS Office ismerete

Előnyök:

  • Bérszámfejtési ismeretek
  • RLB program ismerete
  • Azonnali munkakezdés
Juttatások, ajánlat:
  • Versenyképes bérezés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Stabil hátterű cég
  • Családias hangulatú közösség, támogató vezetőség
Egyéb Információk:
  • Munkavégzés helye: Budapest, XIX. kerület
Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, küldd el a magyar nyelvű önéletrajzod
a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

Partnerünk egy integrált energetikai vállalat, melynek tevékenysége a projektfejlesztéstől, a tervezésen, kivitelezésen, üzemeltetésen át egészen az energiatermelésig terjed. A Társaság fotovoltaikus naperőművekből álló portfóliója a fejlesztés alatt álló erőművekkel együtt meghaladja a 100 MWp névleges kapacitást, mellyel az egyik piaci vezető szereplő a napelemes kiserőművek piacán. Pénzügyi csapatukba keresünk munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 24 nap múlva

Partnerünk a világ egyik vezető multinacionális vállalata, mely számos szolgáltatása mellett innovatív szolgáltatásokat nyújt optimalizált logisztikai megoldások fejlesztésével és alkalmazásával. Több mint 15 leányvállalattal működnek együtt. A folyamatos szervezeti fejlődés érdekében olyan munkatársakat keresünk, akik hozzájárulnak a vállalat jövőbeli sikeréhez. Amennyiben szívesen dolgoznál szakértő csapatuk tagjaként, JELENTKEZZ a pozícióra!

A hirdetés lejár 29 nap múlva
Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Nógrád megye

Partnerünk egy nemzetközi háttérrel rendelkező cég, akik innovatív tűzvédelmi termékeket és épületmegoldásokat kínálnak partnereik számára. Több, mint 15 éves tapasztalattal rendelkeznek tűzvédelmi területen, és az egész folyamatot nyomon követik a saját gyártáson, összeszerelésen és végső összeszerelésen keresztül. Csapatuk bővítése miatt új munkatársat keresnek a következő pozícióba beszámlázási lehetőséggel:

A hirdetés lejár 38 nap múlva