VEGYÉSZ, VEGYÉSZMÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Parterünk, a HEXACHEM Kft. egy ipari karbantartó, tisztító és fertőtlenítőszerek fejlesztésére, előállítására, forgalmazására és raktározására szakosodott magyar tulajdonú vállalat.

2006-os alapításuk óta folyamatosan, dinamikusan fejlődnek, növelve termékpalettájukat és piaci részesedésüket egyaránt.

Csapatuk bővítésének következő lépéseként

VEGYÉSZ/VEGYÉSZMÉRNÖK

munkatársat keresnek.
Feladatok:
  • Üzem munkájának szakmai támogatása
  • Szolgáltatás/kivitelezési munka szakszerű felmérésében való részvétel, háttértámogatás
  • Üzletkötők munkájának szakmai segítése
  • Termékfejlesztés koordinálása (vízkezelő és tisztítószerek)
  • Termékek engedélyeztetése
  • Technológiafejlesztés
  • Meglévő technológiák optimalizálása
  • A tevékenységgel kapcsolatos adminisztratív feladatok

Elvárások:

  • Vegyész vagy vegyészmérnök végzettség
  • Tapasztalat tisztítószerek, vízkezelő szerek fejlesztésében
  • Legalább 3 év hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • Önálló, igényes és felelősségteljes munkavégzés
  • Terhelhetőség, rugalmasság
  • B kategóriás jogosítvány
Előnyök:
  • Ipari területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Vezetői tapasztalat

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria
  • Mobiltelefon
  • Teljes munkaidő, Határozatlan idejű szerződés
  • Stabil hátterű cég
  • Jó hangulatú közösség
Egyéb Információk:
  • Munkavégzés helye: Bököny, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, küldd el a magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Budapest

Our partner is part of a world leading life science group providing analytical testing services for the food, environment and biopharmaceutical segments. For their production team located at the Budapest Headquarters, we are looking for a new:

A hirdetés lejár 10 nap múlva
Vegyipar, Gyógyszer | Heves megye

Proto- és kissorozatú nyomtatott áramkör gyártására specializálódott partnerünk keres új munkatársat a meglévő vegyipari csapat szakmai erősítése céljából az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 35 nap múlva