KOMISSIÓZÓ/RAKTÁROS MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Érdekel a logisztika és a raktározás világa?
Targonca vezetői tapasztalattal rendelkezel? Vagy ha nem, de szívesen megszereznéd a jogosítványt hozzá?
Akkor TE vagy a mi emberünk, várjuk jelentkezésed!

Partnerünk fő profilja a csúcsminőségű kerékpáros kiegészítők és alkatrészek forgalmazása. 1992 óta van jelen Magyarországon.

Csapatukba keresünk  egy műszakos munkarendbe
új kollégát

KOMISSIÓZÓ/RAKTÁROS
pozícióba.
Feladataid lesznek:

  • Raktári feladatok ellátása
  • Az áru bevételezése
  • A kimenő áru mozgatása, rakodása
  • Megrendelt tételek összekészítése
  • A raktározással összefüggő egyszerű adminisztratív feladatok ellátása
  • A munkaterület rendben tartása
Amit Tőled várnak:

  • Motivált, lendületes személyiség
  • Számítógépes ismeret (Raktárkezelő program, Word, Excel)
  • Rátermettség, rugalmasság
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
Előny:

  • Targoncavezetői engedély

Amit cserébe kapsz:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Amennyiben nem rendelkezel targoncavezetői jogosítvánnyal, támogatjuk a jogosítvány megszerzését
  • Megbízható és fejlődő cég
  • Könnyű fizikai munka végzése
Munkaidő:

  • Hétfőtől - Csütörtökig 7:45-16:30
  • Pénteken 7:45 - 14:30
  • Nincsen túlóra
A munkavégzés helye:
  • Csepel (busszal és hévvel könnyen megközelíthető
Amennyiben szimpatikus a lehetőség, úgy várjuk frissített önéletrajzod honlapunkon keresztül!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Fizikai, Segéd, Betanított munka | Hajdú-Bihar megye

Ügyfelünk, a Baromfiudvar 2002 Kft. élelmiszer-nagykereskedelemmel foglalkozik, többnyire a gasztro- és közétkeztetési piacon vannak jelen, nagyobb részt éttermeknek és konyháknak szállítanak be. Bővülő feladataik ellátására, debreceni raktárukba, komissiózásra várják mindazok jelentkezését, akik szívesen részt vennének a munkájukban. Csatlakozz hozzájuk az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 27 nap múlva
Szakmunka | Pest megye

Megbízónk nemzetközi cégek számára készít reklámeszközöket és -üzletberendezéseket. Bővülés miatt keressük új munkatársat egy 7 fős csapatba a következő munkakörbe: Tavaly felújított megmunkálógép állománnyal, vadiúj gyártóüzemben dolgozhatsz Megbízónknál biztonságos, modern és kényelmes körülmények között!

A hirdetés lejár 6 nap múlva
Fizikai, Segéd, Betanított munka | Országos

Megbízónk közel 70 éves múltra visszatekintő tapasztalatával az ország legnagyobb vasúti felsővezeték építésre és szerelésre szakosodott vállalata. Tevékenységével folyamatosan hozzájárul a vasúti közlekedés fejlődéséhez, az infrastruktúra megújulásához, melyhez a minőségi garanciát a Társaság közel 200 munkavállalója és kiemelkedő szakmai tapasztalata biztosítja. Nagyvasúti villamos felsővezeték építéssel foglalkozó Kft-nk azonnali belépéssel keres pályakezdő vagy tanulni vágyó tapasztalt kollégákat az alábbi pozícióra:

A hirdetés lejár 11 nap múlva