LOGISZTIKAI KONTROLLER / KÉSZLETGAZDA

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Pozíciószint: Specialista

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk nemzetközi számítástechnikai nagykereskedő vállalat, regionális jelenléttel a környező országokban. Az általuk képviselt gyártók termékeit nagy elhivatottsággal és a gyártó igényeire szabott dedikált csapattal viszik piacra.

A budapesti irodában a regionális központ és a Magyarországért felelős csapat együtt dolgozik. Fő márkáik: Apple, Veritas, Fitbit, Withings.

Csapatukba az alábbi pozíció betöltésére írnak most ki pályázatot:

Főbb feladatok:
  • Logisztikai alvállalkozók munkájának koordinálása, felügyelete
  • KPI kimutatások készítése, teljesítmény értékelése, elszámolások ellenőrzése
  • Raktári folyamatok ellenőrzése, javítása
  • Készletek ellenőrzése, eltérések hibák feltárása, javítása
  • Tevékenységhez kapcsolódó adatok rögzítése
  • Riportok, kimutatások készítése (pl.: Intrastat)
  • Potenciális új alvállalkozók keresése
  • Logisztika csapat támogatása
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Logisztika / kereskedelem / kontrolling területen szerzett minimum 5 éves gyakorlat
  • Angol középfokú nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Alapos Excel ismeretek (függvények, PIVOT)
  • Pozitív hozzáállás
  • Precíz, pontos munkavégzés
Amit kínál ügyfelünk:
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Összetett juttatási csomag (fix alapbér + próbaidőszakot követően havi bónusz + cafeteria)
  • Egészségbiztosítási hozzájárulás
  • Dentálhigiéniai szolgáltatás próbaidőszakot követően
  • Vírusidőszak alatt HO lehetőség megbeszélés alapján
  • Budapesten kívül eső munkavállalóknak a törvény által előírtak szerint közlekedés hozzájárulás
  • Budapesten ingyenes céges buszjárat közlekedik az Árpád-hídtól
  • Modern irodai környezet
Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig 8:30 - 17:00 között (30 perces ebédszünet)

Munkavégzés helye:

  • Budapest, III. kerület (Graphisoft Park)
Amennyiben szimpatikus a kínált lehetőség, úgy jelentkezéséhez kérjük küldje el részünkre magyar ÉS angol nyelvű frissített önéletrajzát!

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Megbízónk egy családias légkörű vállalat (nem nagy létszámú). Termékeik munkavédelmi eszközök és logisztikai segédanyagok. Pesterzsébeti modern raktárukba keresünk most gyakorlott, önálló, jó szervezőkészségű munkatársat kedvező időbeszotásba: 8:00- 16:30. A pozíció:

A hirdetés lejár 28 nap múlva

Partnerünk egy bioanalitikai és diagnosztikai teszt kitek fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozó nemzetközi cégcsoport magyarországi leányvállalata. Termékeivel mind a külső partnereket, mint a cégcsoport tagjait kiszolgálja. A budapesti központjukba, a logisztikai csapat bővítése miatt keresünk nekik új munkatársat az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 6 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Pest megye

Mindig is arra vágytál, hogy új autókat vezethess nap, mint nap? Ha csatlakozol autóraktározással és autófuvarozással foglalkozó Megbízónk raktáros csapatához, ezért még fizetést is kapsz. Budaörsi telephelyükre keresünk új, autószerető munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 9 nap múlva