ÉPÜLET KARBANTARTÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk több száz minőségi bérlakás, valamint kereskedelmi ingatlan tulajdonosa Budapesten.

Jelenleg profi szakembergárdájának legújabb, szerelési munkákban jártas tagját keresi

munkakör betöltésére.
Főbb feladatok:

  • Műszaki berendezések üzemeltetése bérlakásokban
  • Időszakos ellenőrzési és karbantartási munkák elvégzése
  • A bejelentett meghibásodások kezelése, hibafeltárás, hibaelhárítás
  • Új ingatlanok berendezési tárgyainak beszerzése (bútorok, háztartási gépek)
  • Részvétel a kivitelezési és felújítási munkálatokban (pályáztatás, ajánlatkérés) és a megvásárolt lakások műszaki átvételében
  • A birtokbavételi eljárás és a felvett hibák dokumentálása
  • Közreműködés a külső cégek által történő karbantartásoknál, új berendezések és gépek telepítésénél
  • Víz- és elektromos mérőórák leolvasása, dokumentálása
  • Közreműködés a bérlőknek való átadásokban
  • Vállalat képviselete a műszaki bejárásokon
  • Az elvégzett munka ellenőrzése, dokumentálása
Ami fontos a pozíció betöltéséhez:

  • Építőiparral kapcsolatos végzettség, villanyszerelő/épületvillamossági szerelő, vagy festő végzettség előnyt jelent
  • Szerelési, javítási munkákban szerzett jártasság
  • Ingatlankezelési területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek (Word, Excel, levelezés, Internet)
  • B kategóriás jogosítvány és saját gépjármű
  • munkabírás és fizikai terhelhetőség
  • Igényes, önálló munkavégzés és műszaki beállítottság
Amit Megbízónk kínál:

  • Korrekt, versenyképes fizetés
  • Magán egészségbiztosítás minden kollégának
  • Céges mobiltelefon
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú, biztos és stabil munkahely
  • Étkezési lehetőség (választható menüből)
  • Jó hangulatú, kellemes légkör és támogató munkatársak
Munkavégzés helye:  Budapest

Jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Pest megye

Ügyfelünk nemzetközi gyártócég, akik főként kertépítésben, újrahasznosításban és bioenergiaszektorban használt munkagépek gyártásával, értékesítésével és szervizelésével foglalkoznak. Magyarországi, családias csapatuk bővítése céljából keresnek akár pályakezdő, de mindenképpen műszaki affinitással rendelkező agilis kollégát.

A hirdetés lejár 34 nap múlva

Partnerünk a világ egyik vezető optikai és optoelektronikai vállalata. Gyártásban alkalmazott többdimenziós méréstechnikai megoldások területén kínál berendezéseket ügyfelei részére. Mérőgépek karbantartására és kalibrálásra keresik új munkatársukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 3 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Budapest

Megbízónk kereskedelmi üzletláncok, saját fejlesztésű pc alapú kassza és készletvezető rendszerekkel foglalkozik. Budapesti support csapatukba keresünk teljes munkaidőbe új munkatársat rendszereik szervizelésére, ami történhet az ügyfeleik telephelyén, illetve a budapesti irodában. Az alábbi pozícióba várjuk jelentkezésedet:

A hirdetés lejár 9 nap múlva