IRODAI ASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Szeged

Munkaterület: Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam Szakközépiskola Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Kutatás-fejlesztési területen működő, dinamikusan fejlődő partnerünk 2005 óta van jelen Magyarországon.

Csatlakozz most szegedi csapatukhoz az alábbi pozícióban:

Feladatok:

  • Telephelyekkel kapcsolatos hivatali ügyintézés (pl. üzemeltetés),
  • Kapcsolattartás a bérlőkkel,
  • Iratok, számlák készítése / kezelése,
  • Rendszerezés, nyilvántartások készítése,
  • Munkahelyi környezet fenntartása / fejlesztése,
  • Head office munkájának támogatása,
  • Egyéb adminisztratív feladatok elvégzése.

Elvárások:

  • Min. középfokú végzettség,
  • Min. 2 éves tapasztalat az alábbi munkakörök valamelyikében: irodai VAGY pénzügyi VAGY gazdasági asszisztens munkakörben
  • Google programok és MS Office ismerete,
  • Önállóság, nagy munkabírás, megbízható, pontos munkavégzés,
  • Önálló és csapatmunkára alkalmasság,
  • Rendszerszemléletű gondolkodásmód.

Előnyök:

  • Angol nyelv ismerete,
  • B kategóriás jogosítvány (az ügyintézéshez céges pool car biztosított),
  • Jó kommunikációs készség,
  • Jó problémamegoldó képesség és rugalmasság.

Amit kínálnuk:

  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő bérezés,
  • Intenzív tanulási és fejlődési lehetőség támogató vezetői környezetben,
  • Modern berendezések és környezet,
  • Stabil vállalati háttér,
  • Jó hangulatú, fiatal lendületes csapat, céges bulikkal,
  • Részmunkaidős munkavégzési lehetőség (6 órában).

Munkavégzés helye: Szeged.

Munkarend: Teljes munkaidő esetén 8.00-16.00, home office lehetőséggel (heti 1-2 nap).

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

Partnerünk 100% magyar tulajdonban lévő, elektronikai iparban tevékenykedő vállalkozás, akik most pénzügyi ügyintézési feladatok ellátására keresnek ambiciózus munkatársat. Csatlakozz hozzájuk az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 1 nap múlva
Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Győr

Ügyfelünk többéves múlttal rendelkező, SAP fejlesztéssel és tanácsadással foglalkozó nemzetközi vállalat, többek között Ausztriában, Németországban és Magyarországon vannak jelen. A cég nemzetközi projekttapasztalattal rendelkező kollégák szakértelmével kínál profi megoldásokat ügyfeleik számára. Amennyiben szeretnél fiatalos, lendületes csapatuk tagja lenni győri telephelyükön, csatlakozz hozzájuk az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 6 nap múlva
Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Budapest

Ügyfelünk folyamatosan növekedő, stabil háttérrel rendelkező egészségügyi szolgáltatások terén működő vállalat, kiknek szerepe a koronavírusos időszak kapcsán fontosabbá vált, mint valaha! Lelkiismeretes munkájuknak köszönhetően mára több mint 650.000 elégedett Ügyféllel rendelkeznek, segítségükkel több ezer tesztet tudnak elvégezni. Csatlakozz most csapatukhoz az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 13 nap múlva