LABORATÓRIUMI ASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Egészségügy, Szociális ellátás

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam Szakközépiskola Gimnázium Felsőfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szeretsz segíteni másoknak és szívesen lennél aktív részese egy dinamikusan fejlődő vállalat szervezeti fejlődésének?
Amennyiben a fenti kérdésekre igennel feleltél, ez a Te lehetőséged!

Ügyfelünk folyamatosan növekedő, stabil háttérrel rendelkező egészségügyi szolgáltatások terén működő vállalat, kiknek szerepe a koronavírusos időszak kapcsán fontosabbá vált, mint valaha!
Lelkiismeretes munkájuknak köszönhetően mára több mint 650.000 elégedett Ügyféllel rendelkeznek, segítségükkel több ezer tesztet tudnak elvégezni.

Csatlakozz most csapatukhoz az alábbi pozícióban:

Feladatok:

  • Manuális és műszeres orvosdiagnosztikai, laboratóriumi vizsgálatok végzése,
  • Laboratóriumi készülékek és műszerek szakszerű kezelése, ismerete, használata, felügyelete,
  • Műszerek karbantartása, kalibrációja és kontroll mérések elvégzése,
  • Minták ellenőrzése, előkészítése a vizsgálatokhoz,
  • Vizsgálatok folyamatának felügyelete és ellenőrzése,
  • Minták adminisztrálása saját rendszerünkben,
  • Laboratóriumi dokumentáció vezetése, reagens és fogyóanyag készletek nyilvántartása.

Elvárások:

  • Általános középfokú végzettség + 1-2 év tapasztalat laboratóriumi asszisztensként VAGY szakirányú végzettség esetén pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek,
  • Precíz, szakmailag magas minőségű munkavégzés,
  • Jó munkabírás, terhelhetőség, megbízhatóság, monotonitás tűrés,
  • Csapatmunkára való alkalmasság.

Előnyök:

  • Orvosdiagnosztikai laboratóriumi analitikus, laboratóriumi szakasszisztens végzettség,
  • Többéves orvosdiagnosztikai laboratóriumi munkakörben szerzett munkatapasztalat,
  • Nagy teljesítményű klinikai kémiai, hematológiai, immunkémiai automatákon szerzett munkatapasztalat,
  • Érvényes egészségügyi szakdolgozói működési nyilvántartás.

Juttatások:

  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő bérezés,
  • Határozatlan idejű munkaviszony,
  • Fiatalos csapat,
  • Modern munkakörnyezet, jól felszerelt laboratórium,
  • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye: Budapest, 4. kerület (Angyalföldhöz közel)

Munkarend: 3 műszakos, megegyezés szerint.

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!