ÉRTÉKESÍTÉSI ÉS BESZERZÉSI VEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Baranya megye Országos

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Gimnázium Felsőfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban vagy Német Középfok szóban és írásban

Ügyfelünk belföldi tulajdonú, független vállalkozásként 39 éve tevékenykedik sikeresen az ipari automatizálás különböző területein.

Tevékenységük kiterjed az ipari technológiák villamos tervezésére-kivitelezésére, hardver- és szoftverfejlesztésre, elektronikai készülékgyártásra, és vezető ipari szenzorgyártók kereskedelmi képviseletére.

Megnövekedett belföldi és exportmegrendeléseink teljesítésére, Pécs központi munkavégzési hellyel új munkatársat keresnek az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A területi stratégiák kialakítása és implementálása,
  • Menedzsmenttel együttműködve kidolgozni az értékesítési tervet,
  • Értékesítési és Beszerzési csapat - összesen 5 fő - koordinálása,
  • Piac folyamatos monitorozása, konkurencia figyelés, piaci előrejelzések készítése,
  • Ipari szenzortechnikai eszközök,erősáramú és automatizálási szolgáltatások értékesítése és annak irányítása,
  • Megrendelőkkel való kapcsolattartás, vevőlátogatások, ajánlatok készítése,
  • Új piaci lehetőségek, partnerek felkutatása,
  • A felügyeletére bízott részleg irányítása, a dolgozók motiválása,
  • Folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel, a beszállítókkal és a belső részlegekkel,
  • Kiadott feladatok végrehajtása, ellenőrzése és számonkérése,
  • Raktárkészlet folyamatos monitorozása, jelentések készítése.

Elvárások:

  • Min. középfokú gazdasági / műszaki végzettség (preferáltan gépész, villamos, ipari informatika szakirányban),
  • 3-5 év tapasztalat műszaki értékesítésben / mérnök-értékesítőként,
  • Erős középfokú angol VAGY német nyelvtudás,
  • „B” kategóriás jogosítvány,
  • Vezetői attitűd, vezetői ambíciók,
  • Kiváló kommunikációs készség, ügyfélközpontúság,
  • Csapatmunkára való alkalmasság,
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret.

Juttatások:

  • Versenyképes juttatások, kiemelt teljesítménybónusz,
  • Szakmai fejlődési lehetőség, nemzetközi környezet,
  • A munkához szükséges eszközök biztosítva vannak (autó, laptop, telefon),
  • Rendszeres külföldi és hazai tréningek,
  • Változatos és önálló munka,
  • Stabil vállalati háttér, hosszútávú karrierlehetőség,
  • Dinamikus, fiatalos csapatban való részvétel.

A cég központja: Pécs. - Az Értékesítési és beszerzési vezető idejének nagy részét az országosan jelen lévő partnerek látogatásával tölti, és átlagosan heti 2 napot tölt a pécsi irodában.

Munkarend: Rugalmas - hétfőtől péntekig 8 órában + 1 óra ebédszünet.

Amennyiben pozíciónk felkeltette érdeklődését, kérem küldje el nekünk önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Partnerünk vezető európai vállalat az ablakok, ajtók, függönyfalak, tolórendszerek, napellenzők és télikertek innovatív és fenntartható alumínium megoldásainak fejlesztésében és értékesítésében. A vállalat tevékenységének hajtóerejét az energiahatékonyság és a környezetért történő felelősségvállalási szándék vezérli. Jelenlegi csapatukba bővítés miatt keresünk új munkatársat, aki mindent megtesz a vállalat élen tartása érdekében.

A hirdetés lejár 34 nap múlva

Ügyfelünk egy európai tulajdonban lévő vállalat, amely közel 30 éve dolgozik együtt a világ vezető gyártóival. Áramlás- és nyomástechnikai, valamint ipari elektronikai termékeik magas minőséget képviselnek világszerte. Olyan pozíciót keresel, amelyben komplex, izgalmas értékesítési feladatokat láthatsz el napi szinten? Szeretnéd, ha valóban versenyképes juttatási csomagot vihetnél haza a hónap végén? Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, ne habozz, jelentkezz a pozícióra, hiszen a Megbízónk már nagyon várja, hogy a csapata új tagja legyél, mint:

A hirdetés lejár 35 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Országos

Több mint 50 éve működő partner cégünk a fröccsöntési technológiában jártas országos és nemzetközi szinten. Németország és Verőcei telephelyeiken precíz és nagy pontosságú műanyag fröccsöntött alkatrészeket gyártanak az autóipar, az elektronika, az orvostechnika és a gépipar számára. Magyarországi partnerhálózat kialakítására keresünk munkatársat az alábbi új pozícióba:

A hirdetés lejár 38 nap múlva