VEZÉRLŐTERMI OPERÁTOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Heves megye

Munkaterület: Energiaipar

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Megbízónk egy vezető olasz vegyipari csoport, mely Európában és világszerte is működteti korszerű, professzionális üzemeit. Fő szakterületét az ipari gázok, a műszaki megoldások, egészséggondozás, valamint az ipari termékek és szolgáltatások jelentik.

Most gyöngyöshalászi levegőbontó üzemükbe keresünk új szakembert

pozícióba.
A főbb feladatok az alábbiak lesznek:

  • Levegőbontó üzem működtetése a gyártási utasításoknak megfelelően
  • Az üzem berendezéseinek ellenőrzése, karbantartások elvégzése
  • A megtermelt cseppfolyós gázok elszállításával kapcsolatos ügyintézés
  • A telephelyre beérkező anyagok kezelése
  • A gázelemző, analitikai rendszer üzemeltetése
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás
Megbízónk elvárásai:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség, vagy középfokú végzettség műszerész/villamos/elektronikai/vegyipari szakiránnyal
  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • 3 műszakos munkarend, valamint készenléti munkarend vállalása
  • Túlóra vállalása
  • Angol nyelv alapfokú/társalgási szintű ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Tanulásra való hajlandóság
Előnyt jelent, de nem feltétel:

  • Folyamatirányító rendszer ismerete, abban szerzett tapasztalat
  • Nyomástartó berendezések ismerete
  • Targoncavezetői jogosítvány
Amiért érdemes Megbízónkat választani:

  • Kiemelkedő juttatási csomagot kínálnak:
  • Cafeteria
  • Munkába járás támogatása
  • Mobiltelefon
  • Medicover biztosítás
  • Biztosítják a munkakörhöz kapcsolódó magas szintű képzéseket, szakmai tréningeket.
  • Remek, átfogó tapasztalatszerzési lehetőséget nyújtanak.
  • Tervezhető, biztos jövő és megbízható cégvezetés várja Önt.
  • Stabil olasz háttér, nemzetközi környezet jellemzi őket.
  • A munkakörhöz kapcsolódó professzionális munkaeszközök, modern munkakörnyezet biztosított.
Munkavégzés helye: 3212 Gyöngyöshalász, Apollo út

Jelentkezzen szakmai önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Jász-Nagykun-Szolnok megye

Autóipari, elektronikai alkatrészek gyártására és fejlesztésére szakosodott partnerünk részére keresünk új kollégát 3 műszakos munkarendbe az alábbi pozícióba: Termékeiket a járművek legmodernebb információs rendszereiben használják. PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

A hirdetés lejár 13 nap múlva
Gyártás, Termelés | Vas megye

Partnerünk rétegelt lemezgyártással foglalkozó gyártócég, mely az európai piacon túl jelen van az unión kívüli, sőt tengerentúli piacokon is. Magyarszecsődi üzemükbe keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 29 nap múlva
Gyártás, Termelés | Budapest

Megbízónk magyar tulajdonú, 17 éves, jelenleg 52 fővel működő cég, amely vezető szerepet tölt be az ipari műanyag alkatrészek, bútorelemek, displayek, világító táblák és egyéb POS eszközök gyártásában Számukra keresünk most egyedi termékek megmunkálására új munkavállalót az alábbi pozícióba.

A hirdetés lejár 18 nap múlva