SZERKEZET - TERVEZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban vagy Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Ügyfelünk magyar tulajdonban lévő, precíz, megbízható, hazai és nemzetközi projektekben egyaránt jelenlévő tervezői vállalat.

Sokrétű tapasztalataik lehetőséget nyújtanak, hogy teljes körű szerkezettervezési szolgáltatást nyújtsanak ipari, anyagmozgató berendezési és kereskedelmi szektorokban munkát végző partnereik számára.
Amennyiben szeretnél a csapat tagja lenni, csatlakozz hozzájuk az alábbi pozícióban:

SZERKEZET- TERVEZŐ

Feladatok:

  • 3D acélszerkezetű modellek konstruálása Tekla Structures szoftver segítségével, vezető tervező kolléga iránymutatása alapján,
  • Bemért pontfelhők alapján meglévő szerkezetek újra modell,
  • Statikai számítások elvégzése angol és magyar nyelven,
  • Helyszíni bejárásokon való részvétel.

Elvárások:

  • Építőmérnöki végzettség (preferáltan szerkezet-építőmérnökként) vagy gépészmérnöki végzettség,
  • 1-3 év tapasztalat acélszerkezetek tervezésében,
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás (főként írás-olvasáshoz),
  • 3D szerkesztő és tervezőszoftverek ismerete,
  • Önállóság, tanulási és fejlődési igény.

Előny:

  • Tekla Structures, FEM Design, IDEA Statica programok ismerete.

Juttatások:

  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő bérezés,
  • Évenkénti bónusz cég és egyéni teljesítmény alapján,
  • A kollégák szakmai fejlődésének támogatása folyamatos belsős képzések által, pl. szoftveres képzési napok,
  • Home office lehetőség a betanulást követően - heti 1 nap.

Munkavégzés helye: Budapest, 6. kerület (közel a Hősök teréhez).

Munkaidő: Hétfőtől péntekig napi 8 órában + ebédszünet (a reggeli kezdés rugalmasan alakítható a Vezetőséggel egyeztetve).

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, küldd el nekünk önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Pest megye

Budapesti központú, Magyarországon piacvezető alumínium nyílászáró gyártó partnerünk budapesti szakértői gárdája bővül, így most új csapattársukat keresik:

A hirdetés lejár 1 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Budapest

Partnerünk 30 éves múltra tekint vissza, Európa és a Közel-Kelet 11 országában jelenlévő vállalatcsoport tagja. Vasbeton szerkezetek tervezésével, előregyártásával és építésével, teljeskörű generálkivitelezéssel, ipari padlók építésével foglalkozik. Bővülő csapatának új tagját keressük tervezésben tapasztalt építőmérnök személyében a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 34 nap múlva

Partnerünk globális szinten vezető szerepet tölt be az innovatív zsaluzati megoldások- és a szerkezetépítéshez kapcsolódó teljeskörű szolgáltatások területén. Tevékenységük továbbá kiterjed a legkülönfélébb állványozási megoldások szállítására is. Műszaki Osztályuk részére munkatársat keresünk az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 13 nap múlva