IT SERVICE- ÉS PROJEKTMANAGER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest Győr

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Pozíciószint: Specialista

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban és Német Középfok szóban és írásban

Ügyfelünk többéves múlttal rendelkező, SAP fejlesztéssel és tanácsadással foglalkozó nemzetközi vállalat, többek között Ausztriában, Németországban és Magyarországon vannak jelen. A cég nemzetközi projekttapasztalattal rendelkező kollégák szakértelmével kínál profi megoldásokat ügyfeleik számára.

Amennyiben szeretnél fiatalos, lendületes csapatuk tagja lenni, csatlakozz hozzájuk budapesti vagy győri telephelyükön az alábbi pozícióban:

Feladatok:

  • IT projektek és feladatok teljeskörű menedzselése (tervezés, előkészítés, lezárás),
  • Ügyfelekkel és belső területekkel való kapcsolattartás akár idegennyelven is,
  • Határidő, budget és minőség kontroll,
  • Kockázat azonosítás és kezelés,
  • Részvétel az igényfelmérésben,
  • Projekt dokumentálás,
  • Beszámoló készítés a vezetőség felé,
  • Nemzetközi csapatok menedzselése,
  • Application management folyamatok fejlesztése,
  • Az ügyfélnek nyújtott szolgáltatás általános minőségének biztosítása, az ügyfél, elégedettségének növelése mellett,
  • Ügyfélspecifikus folyamatok megértése.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség gazdasági vagy informatikai területen,
  • Minimum 3 év tapasztalat projektmenedzsmentben vagy Solution Managerként,
  • Minimum középfokú angol ÉS német nyelvtudás,
  • ITIL ismeretek,
  • Különböző módszertanok ismerete (pl. Scrum)
  • Munkaterülethez kapcsolódó képzésen való részvétel (pl. PMP)
  • Utazási hajlandóság (évente pár alkalommal külföldi ügyfél-látogatás),
  • Önálló munkavégzés,
  • Jó problémamegoldó képesség,
  • Nyitottság a szakmai fejlődésre,
  • Kiváló kommunikációs készség,
  • Határozott fellépés, rugalmasság.

Juttatások:

  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő bérezés,
  • 15-féle egyéb juttatás,
  • Folyamatos fejlődési lehetőségek,
  • Változatos munkakörnyezet,
  • Home Office lehetőség a betanulást követően,
  • Egy feltörekvő vállalat dinamikus, motivált csapatában dolgozhatsz.

Munkavégzés helye: A jelölt lakóhelyéhez mérten a cég budapesti vagy győri telephelye.

Munkarend: Hétfőtől péntekig 8.00-16.00 vagy 9.00-17.00.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, küldd el nekünk motivációs leveled és önéletrajzod bérigény megjelölésével a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Budapest

Do you want to build products based on technologies that meet with the daily trends? Do you wish to participate in building your architecture? Do you want to participate in the developments of scalable systems that serve a large amount of people? Are you an experimental character and you think Cloud-based solutions are knocking on our doors? If you think that with your ideas and solutions you can increase the number of satisfied users, you are looking for them! Our Partner established after a long and successful collaboration between a German and a Hungarian company. Our Partner has international background as they are subsidiary of a worldwide active logistics company that has network in 173 countries. With their customer portal, they offer their clients digital access to the data and processes of their logistics services and support them during the entire process from the registration to offers and orders, shipment tracking and finally the invoice and statistics. By continuously expanding and improving their portal with a focus on a first-class user experience, they are investing in a long-term and trusting partnership with their customers. We are looking for the colleagues of the Budapest development team: SENIOR BACKEND ENGINEER (JAVA/KOTLIN)

A hirdetés lejár 34 nap múlva

Our Client is looking for a CUSTOMER SUCCESS MANAGER to join their rapidly expanding international team in Budapest. They are looking for someone who speaks English fluently, is an excellent communicator and has great understanding of technology. If you have a passion for web development and are looking to get into a customer facing role, this is a great opportunity for you! In this role, you can perfect your technological, sales, project management, presentation, and product development skills.

A hirdetés lejár 8 nap múlva