HR MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Győr

Munkaterület: HR, Munkaügy

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Német Középfok írásban vagy Német Kommunikációs/Társalgási szint

Ügyfelünk többéves múlttal rendelkező, SAP fejlesztéssel és tanácsadással foglalkozó nemzetközi vállalat, többek között Ausztriában, Németországban és Magyarországon vannak jelen. A cég nemzetközi projekttapasztalattal rendelkező kollégák szakértelmével kínál profi megoldásokat ügyfeleik számára.

Amennyiben szeretnél fiatalos, lendületes csapatuk tagja lenni győri telephelyükön, csatlakozz hozzájuk az alábbi pozícióban:

Feladatok:

  • Toborzási, felvételi és beillesztési folyamatok teljeskörű menedzselése,
  • Telefonos előszűrések, interjúk lebonyolítása,
  • Képzések szervezése,
  • ISO auditokon való részvétel,
  • ERP rendszerünk kezelése HR szempontból,
  • Munkaviszony létesítésével, megszűnésével, módosításával kapcsolatos dokumentációk
  • készítése és kezelése,
  • Havi szintű részvétel a bérszámfejtéshez szükséges adatok elkészítésében,
  • Vezetőink és munkatársainak támogatása minden felmerülő HR kérdéssel kapcsolatban,
  • Általános irodai/asszisztensi feladatok elvégzése.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség emberi erőforrások vagy gazdasági területen,
  • Minimum 1-3 év tapasztalat HR területen (toborzás-kiválasztási feladatok),
  • Minimum középfokú német nyelvtudás (főként írásban),
  • Jó kommunikációs készség,
  • Határozott fellépés, rugalmasság.

Előny:

  • Alapfokú/társalgási szintű angol nyelvtudás.

Juttatások:

  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő bérezés,
  • 15-féle egyéb juttatás,
  • Home Office lehetőség a próbaidő leteltét követően (heti 1-2 nap),
  • Konferenciákon, továbbképzésen való részvételi lehetőség,
  • Folyamatos fejlődési lehetőségek,
  • Változatos munkakörnyezet,
  • Egy feltörekvő vállalat dinamikus, motivált csapatában dolgozhatsz.

Munkavégzés helye: Győr

Munkarend: Hétfőtől péntekig  8.00-16.00 vagy 9.00-17.00

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, küldd el nekünk önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

HR, Munkaügy | Budapest

Beck & Partners Kft. egy több mint 15 éve működő, magyar tulajdonú munkaerő-közvetítő cég. Nem specializálódtunk, vállalatunk fizikai munkaerő toborzástól elkezdve, felsővezető keresésekig szinte minden területen vállal megbízásokat. Ügyfélportfóliónk hasonlóképp színes és országos szintre terjed ki. Ha ez még nem lenne elég sokrétű, adunk karrier-tanácsadást, saját toborzó szoftvert fejlesztünk és online szakmai tréningeket is szervezünk. Saját csapatunk folyamatos bővítése miatt keresünk most a következő pozícióba új kollégát:

A hirdetés lejár 29 nap múlva
HR, Munkaügy | Békés megye

Partnerünk számára keresünk munkatársat Szarvasra, melynek során izgalmas, változatos és kihívásokkal teli feladatok várnak majd. A pozíció megnevezése:

A hirdetés lejár 5 nap múlva
Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

A Beck & Partners Kft. egy magyar munkaerő-közvetítő cég. Több, mint 15 éve támogatjuk a magyar piacon partnereinket toborzási feladataik ellátásában. Folyamatosan bővülő, immáron 40 fős csapatunkba keresünk új munkatársat a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 60 nap múlva