BESZERZŐ ÉS RAKTÁRLOGISZTIKUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk, Eurofins Technologies Kft. bioanalitikai és diagnosztikai teszt kitek fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozó nemzetközi cégcsoport tagja. Termékeivel mind a külső partnereket, mind a cégcsoport tagjait kiszolgálja.

A budapesti központjukba, a logisztikai csapat bővítése miatt keresünk nekik új munkatársat

munkakörbe.

Összefoglaló:
Ebben a munkakörben az elsődleges feladat a termeléshez és kereskedelemhez szükséges, illetve egyéb anyagok megrendelése, átvétele, kezelése, illetve kimenő szállítások összekészítése, szállítások szervezése.

Feladatok:

  • Bejövő áru átvétele, ellenőrzése, átadása az illetékes osztálynak (termelés, iroda, marketing, IT)
  • Bejövő áru bevételezése a vállalatirányítási rendszerbe
  • Foglalt készletek kezelése, fizikai kontrollja
  • Alapanyagok megrendelése
  • Árajánlatok bekésére, összegzése
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, árajánlatok kérése
  • Import beszerzések vámdokumentációjának intézése
  • Termék összekészítés a napi kiszállítási terv szerint
  • Logisztikai minőségbiztosítási feladatok ellátása
  • Raktárkészlet kezelés, készletszint figyelés, lejárati dátumok ellenőrzése
  • Leltárak készítése
  • Labortechnikusok munkájának segítése (csomagolás)
  • Szállítólevelek, fuvarlevelek kiállítása, kiszállítások megrendelése
  • A minőségirányítási rendszer szerinti dokumentációs követelmények elvégzése
Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Talpraesett, proaktív és precíz munkavégzés
  • Konstruktív megoldó készség, csapatmunkára való készség
Előny:
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Ajánlat:

  • Végzettségtől és tapasztalattól függő versenyképes fizetést
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Hosszútávú munkalehetőség egy stabil hátterű, nemzetközi cégnél

Munkavégzés helye:

  • Budapest, IV. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy frissített önéletrajzával jelentkezzen a rendszerünkön keresztül.

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Heves megye

Ügyfelünk a századforduló óta működő európai tulajdonú konszern magyarországi gyártó vállalata. Az 1990 -es években alapították hazánkban a jelenleg közel 1600 fővel működő gyáregységüket Kelet - Magyarországon. A járműipar három szegmensébe gyártanak világklasszis termékeket. A termelés mellett termékfejlesztéssel is foglalkoznak, amely magában foglal a tervezéstől az új típusok piaci bevezetéséig minden tevékenységet. A fenntartható mobilitás kérdésére adnak választ és számos megoldással rendelkeznek, amivel ezt a célt el tudják érni. A cég BŐVÜLŐ logisztikai csapatába keresünk most új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 39 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Ügyfelünk a piac meghatározó szereplője a műszaki gumi termékek gyártásában és forgalmazásában. Főbb termékcsoportjaik a formacikkek(műanyag-gumi termékek, rugóalátétek), extrudált termékek (profilok, csövek) és a keverékek(SBR, ECO) Beszerzői csapatukat bővítését tervezik, így várják jelentkezőiket az alábbi munkakör betöltésére:

A hirdetés lejár 11 nap múlva

Megbízónk országos lefedettséggel a hiper- és szupermarketekben működő több száz saját fejlesztésű és gyártású visszaváltó automatából álló hálózatával 10 éve több 10 ezer tonna alumínium újrahasznosítását oldotta már meg tehermentesítve ezzel a környezetünket. Az általunk fejlesztett automaták Európa szerte egyedi technológiával nem csak ép, de a sérült dobozokat is felismerik és visszaveszik és a piacon elérhető leghatékonyabb tömörítési képesség által rendkívül gazdaságossá teszik a visszagyűjtési rendszerek üzemeltetését. Új időszámítás kezdődött azzal, hogy az EU betétdíjas rendszerek bevezetésére kötelezte a tagországokat és ezzel jelentősen megnövekedett a kereslet és kialakultak az igények a visszaváltó automatákkal kapcsolatban. Mi további új fejlesztésekkel reagálunk a kialakult piaci helyzetre és az elmúlt 10 év tapasztalatai alapján megalkotjuk Európa legversenyképesebb visszaváltó infrastruktúráját. Ha Te is az vagy, aki szeret hatással lenni az eredményekre és ezért szakmai kihívásokat is mer vállalni, akkor mi Neked ajánlunk pozíciót. Az alábbi pozícióba, budapesti irodájukba keressük az új munkatársat heti 40 órás munkarendbe:

A hirdetés lejár 5 nap múlva