MÉDIAÜGYNÖKSÉGI CSAPATVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Marketing, PR, Média

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Ügyfelünk egy komplex szolgáltatásokat nyújtó reklám, PR és médiaügynökség Budapesten, a II. kerületben. Jelentős ügyfélkör és változatos, nagyszabású projektek jellemzik. Jelenleg médiatervező és médiavásárló csapatuk élére keresik új vezetőjüket, az alábbi pozícióba:

 Milyen feladatok várnak Rád?

  • A médiatervező és médiavásárló csapat vezetése
  • Briefek átvétele és delegálása, ezek megfelelő minőségben és határidőre történő kiszolgálásának biztosítása a csapattal együtt
  • A csapat folyamatos fejlesztése, szakmai menedzselése

Testhezálló számodra a pozíció, amennyiben:

  • Felsőfokú végzettséged van
  • Rendelkezel tapasztalattal (preferáltan médiaügynökségnél) médiatervezés és médiavásárlás területén
  • Minimum 5 év tapasztalatod van legalább 10 fős csapat vezetésében
  • Agilis, talpraesett, proaktív és pozitív személyiség és munkastílus jellemez

Mit kapsz a munkádért cserébe?

  • Pozícióhoz és felelősségi körhöz illeszkedő bérezést
  • Igényes munkakörnyezetet Budán, a II. kerületben
  • Kiváló csapatot és kutyabarát irodát
  • Egyéb juttatásokat: 13. havi fizetés, utazási támogatás, cafeteria, céges telefon és laptop
  • Rugalmas munkaidőt
  • Bónuszt

Munkavégzés helye: Budapest, II. kerület frekventált része

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül:

Hasonló pozíciók

Marketing, PR, Média | Budapest

Szívesen dolgoznál egy magyar tulajdonú reklámügynökségnél? Motivál téged a változatos ügyfélkör és egy-egy izgalmas projekt? Többéves tapasztalattal rendelkezel ATL marketingkommunikációs területen (médiaügynökségnél)? Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, JELENTKEZZ, hiszen erre a pozícióra téged keresünk!Ügyfelünk egy komplex szolgáltatásokat nyújtó reklám, PR és médiaügynökség. Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk minimum 2 éves szakmai tapasztalattal rendelkező munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 29 nap múlva