JUNIOR KÖNYVELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok szóban és írásban

Megbízónk egy majdnem 150 éves tapasztalattal rendelkező svéd gyártó cég hazai leányvállalata. Kompresszorok, vákuum megoldások, légkezelő és összeszerelő rendszerek, építőipari gépek és kéziszerszámok fenntartható módon történő gyártásával foglalkozik.

A magyarországi pénzügyi csapatukba bővülés miatt keressük új munkatársát

pozícióba.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Dolgozzon emberközpontú skandináv cégkultúrában!

Junior könyvelőként a feladatai:

  • Részvétel a havi csoportos jelentések elkészítésében a vezető Business Controllerrel,
  • Számviteli feladatok ellátása,
  • Pénzügyi auditok és elemzések kidolgozása és nyomon követése SAP-ban és SAPBI-ban egyaránt,
  • A lehetséges problémák beazonosítása, megvizsgálása és megoldása, hatékonyságnövelő projektekben részvétel.

Megbízónk elvárásai:

  • Egyetemi vagy főiskolai pénzügyi végzettség,
  • Erős számviteli ismeretek, vonatkozó magyar törvények és adószabályok ismerete,
  • Középfokú angol nyelvtudás,
  • Ms Office ismeretek.

Előnyök:

  • SAP FI kezelésben felhasználói szintű tapasztalat,
  • Nemzetközi, gyártási környezetben szerzett tapasztalat.

Amit Megbízónk ajánl:

  • Pozícióhoz illeszkedő jövedelem,
  • Skandináv cégkultúra,
  • Medicover Egészségkártya,
  • Iskolakezdési utalvány,
  • Utazás támogatás,
  • Cafeteria,
  • Laptop, mobiltelefon,
  • Céges angol tanfolyam,
  • Szakmai és személyes fejlődés támogatása,
  • Munka-magánélet egyensúly.

Munkaidő: Hétfőtől-péntekig napi 8 óra (9:00 – 15:00 törzsidőn túl rugalmasan kezelve)

Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Budapest

Megbízónk 20 éve alapított, épületgépészeti kivitelezéssel foglalkozó, szakmailag megbízható, stabil pénzügyi helyzetű magyar vállalkozás. Komplex szolgáltatást nyújt beruházások (pl. áruházak, csarnokok, irodaépületek, köz- és lakóépületek, gyógyszertárak) teljes körű épületgépészeti munkáinak kivitelezésére. Bővülés miatt a műszaki csapatába keresünk új, akár pályakezdő kollégát a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 34 nap múlva
Gyártás, Termelés | Pest megye

Partnerünk egy amerikai tulajdonban lévő, autóipari termelő vállalat, akik hosszú távú terveinknek megfelelően fiatalos és lendületes csapatukba keresnek most új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 6 nap múlva
Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

Partnerünk egy hazai tulajdonú, dinamikusan növekvő, exportorientált vállalat. Fő tevékenységük a nyomdai feldolgozásra alkalmas öntapadó papír és fólia alapanyagok gyártása. Csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 20 nap múlva