TELEFONOS ÉRTÉKESÍTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szívesen lennél tagja egy piacvezető logisztikai vállalatnak, aki Európa vezető cross-border szolgáltatója?
Szeretnél egy olyan szervezetet erősíteni, akinek az egyik legfontosabb stratégiai célja a zöldebb jövő építése? Fontos számodra egy stabil, hosszútávú karrier egy multinacionális környezetben?

Amennyiben a fenti kérdésekre igennel válaszoltál, és szívesen részt vennél egy elképesztő kiscsomag szállítási folyamatban, akkor ezt a pozíciót Neked találták ki!

Partnerünk keresi legújabb munkatársát az alábbi pozícióba:

pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Miért érdemes Partnerünknél dolgozni:
  • Egy fiatalos, összetartó, teljesítményorientált csapat vár Rád,
  • Kihívásokkal teli napjaid lesznek,
  • Képzési támogatást nyújtunk, mivel fontos nekünk a szakmai fejlődésed,
  • Megbecsülünk Téged és a munkádat,
  • Jól megközelíthető, központi helyen van az irodánk,
  • A kávét a babzsákokból a legjobb meginni,
  • Figyelünk a munka-magánélet egyensúlyára,
  • Hosszú távon terveznek Veled!
Az alábbi feladatokban számítanak Rád:
  • Új, potenciális ügyfelek felkeresése telefonon keresztül, érdeklődés felkeltése a szolgáltatásunk iránt,
  • Telefonon keresztül időpont egyeztetés a területi értékesítő kollégának,
  • A munkád nagyobb része hideghívások indítása, a kisebb része adminisztrációs tevékenység, adatbázis építése.
Mit is kapsz ezért cserébe?
  • Teljes munkaidős, alkalmazotti munkaviszonyt stabil munkáltatói háttérrel.
  • Maximális támogatást a betanulási idő alatt és után is.
  • Versenyképes fix alapbért, valamint jutalékot,
  • Cafeteria juttatást már az első naptól,
  • Egészségbiztosítást,
  • Önkéntes nyugdíjpénztári támogatást,
  • Éves lojalitás-alapú bónuszt,
  • Céges laptopot,
  • Home office lehetőséget.
Mi szükséges ahhoz, hogy Te legyél a tökéletes jelölt Partnerünk számára?
  • Lelkes vagy, magabiztosan kommunikálsz, meggyőző készségedről vagy híres,
  • Szeretsz dolgozni, könnyen teremtesz kapcsolatot és vágysz új feladatokra,
  • Eredményorientált és proaktív személyiség vagy,
  • Nem volt még értékesítői tapasztalatod, de szívesen kipróbálnád magad ezen a szakterületen, akkor pályakezdők jelentkezését is várjuk.
Munkavégzés helye:
  • Budapest, XIII. kerület, Dózsa György úti metrómegálló mellett.

Jelentkezz az alábbi "JELENTKEZÉS" gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Ha több éves tapasztalatra tettél szert ügyfélkezelésben, értékesítésben/termékbevezetésben és szívesen kommunikálsz leendő üzleti partnerekkel, akkor olvass tovább, ez az ajánlat Neked szól! Az alábbi pozícióra keresünk munkatársat német tulajdonú partnercégünk, egy széleskörű közlekedési szolgáltatásokat nyújtó vállalat számára üzleti szektorba:

A hirdetés lejár 36 nap múlva

Partnerünk speciális mérési megoldások szállítója, precíziós műszereket és szolgáltatásokat kínál kutatás– fejlesztés, minőségellenőrzés, termelés, logisztika és kiskereskedelem területeken. Keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 16 nap múlva